List otwarty do wszystkich Sympatyków Sekcji Piłki Nożnej
Szanowni Przyjaciele Sekcji Piłki Nożnej K.S. Wisłoka Dębica!

Zarząd Stowarzyszenia Sympatyków Sekcji Piłki Nożnej zwraca się do wszystkich Sympatyków KS Wisłoka z propozycją wszelkiej możliwej pomocy dla Klubu. W tym miejscu należy przypomnieć że Klub nasz znalazł się znowu na skraju przepaści (wisi nad nami widmo wycofania drużyny z rozgrywek!). Od grudnia wszyscy piłkarze, trenerzy nie otrzymują żadnych wynagrodzeń! Pozostawieni zostali samym sobie, ale ile są jeszcze w stanie przetrwać...?

Nie ukrywamy, że dzięki inicjatywie kilku osób, w styczniu br. uruchomiona została procedura rejestracyjna poprzedniego Zarządu Stowarzyszenia Nasz KS, wybranego w marcu 2007 r. Mieliśmy w pamięci i na uwadze olbrzymi zapał, działania, cele jakie przyświecały Kibicom na przełomie 2004/2005 roku, kiedy to powstało Stowarzyszenie. Wspólne ówczesne działania przyczyniły się do uratowania popadającego w ruinę stadionu, jego odnowienia, wyprowadziły Klub z marazmu. Z tego powinniśmy być, jesteśmy wszyscy dumni. Zapewne pamiętacie Państwo tamte wydarzenia, chęć „walki o Wisłokę”. Dzisiaj także chcemy wrócić do niedawnych jeszcze, ale jakże skutecznych przez nas Kibiców podjętych kroków.

W dniu 05.02.2009r. zwołane zostało Walne Wyborcze Zebranie, na którym wybrano nowe władze Stowarzyszenia Nasz KS. Obecnie trwa jeszcze procedura rejestracji (nasz wniosek złożony został 23lutego 2009r.). W najbliższym czasie zostanie on zatwierdzony.

Zwracamy się więc z propozycją do wszystkich (byłych i nowych) Sympatyków KS Wisłoka o ponowne przystąpienie w szeregi Nasz KS. Chcemy by na nowo Stowarzyszenie zjednoczyło wszystkich Kibiców!

Nasza propozycja jest następująca:
1. Chcielibyśmy by każdy Członek Stowarzyszenia płacący regularnie składki automatycznie został członkiem Klubu tj. (średnio- rocznie członek stowarzyszenia płaci 240zł, więc 60zł z jego składek zostanie przekazane na zapłacenie składki członkowskiej w klubie).

2. Stowarzyszenie musi być żywym organem, a nie martwą instytucją, dlatego też nowy Zarząd zobowiązał się do większej aktywności i od lutego br. w każdy czwartek od godziny 18-tej spotykamy się z wszystkimi Kibicami w siedzibie Stowarzyszenia.

3.Każdy były Członek Stowarzyszenia nie będzie „rozliczany” za poprzedni okres kiedy to płacił składki, jednakże zostanie mu to uznane jako staż członkowski. Ponadto każdy były Członek Stowarzyszenia otrzyma ten list według złożonych deklaracji.

4. Stowarzyszenia jest reaktywowane od lutego br., więc składki płacimy dopiero od lutego. Nie pobieramy wpisowego, a na koniec roku każdy Członek dostanie KP za wpłacone składki.

5.W tym roku w grudniu obchodzić będziemy piąte urodziny! Dlatego też chcemy by Stowarzyszenie było Naszym wspólnym dziełem i wszyscy powinniśmy (na miarę możliwości) wspierać Nasz KS, a co za tym idzie Sekcję Piłki Nożnej KS WISŁOKA.

z poważaniem
Zarząd Stowarzyszenia Sympatyków Sekcji Piłki Nożnej K.S. Wisłoka Dębica Nasz KS

Ewentualne pytania można kierować na adres e-mail: naszks@op.pl
lub telefon kontaktowy: 602 181 478


bzd dnia 23 marzec 2009 · 5 komentarzy · 2218 czytań ·Drukuj
Komentarze
32
bzd dnia 23 marzec 2009 18:42:12
Od siebie dodam, że sami nie mamy szans na utrzymanie III ligowego klubu, ale możemy wiele pomóc w tych ciężkich czasach! Trwa próba przetrwania sekcji piłki nożnej. Im jest nas więcej zjednoczonych w jednym celu tym większe mamy szanse!

Wszyscy którzy biernie się przyglądają zaistniałej sytuacji mogą sobie przypisać współudział w upadku sekcji piłki nożnej!
93
biancoverde dnia 23 marzec 2009 22:07:08
no i co stara Rada Klubu??? panie Urbanik i reszta jak zniszczycie Nasza kochana sekcje pilki noznej to gwarantuje...ze MP w zapasach zakoncza sie wielkim skandalem!
wypierdalac z naszego klubu!
1491
patryk151133 dnia 24 marzec 2009 18:40:25
Te mistrzostwa Polski w zapasach to w ogóle ciekawie się zapowiadają z tego co wiem to cały czas trwa nabór ochotników którzy chcieliby wziąć udział w tych jakże popularnym sporcie udział. Ciekaw jestem co to za kadra wyjdzie w barwach naszego klubu ? Może sam Swół zaszczyci swoją obecnością naszą ekipę ? No to już teraz wiemy dlaczego zrezygnował z kierowania klubem jak go określił sam Urbanik że to był złoty człowiek w historii naszego klubu. Pewnie rozpoczął treningi w grupie towarzyszy emerytowanych milicjantów !!!
A ordery znowu jak podczas uroczystej gali na stulecie Wisłoki będzie wręczał nie kto inny jak Wielki Wódz z plemienia zapasionych Janusz Urbanik. Ciekawe czy też dla samego siebie będzie wręczał medal ,tak jak podczas wielkiej gali ?
A z sali znowu będzie dobiegać głośne hip hip hura...! Towarzysze hura..!
1509
igor08 dnia 27 marzec 2009 23:41:33
biancoverde. co ty człowieku bredzisz.podsycasz jeszcze większy ogień w i tak napiętej sytuacji miedzy sekcjami zastanów się trochę zanim coś wystukasz nie gotuj się tak.
93
biancoverde dnia 28 marzec 2009 07:46:42
Chyba napisalem kto doprowadził do takiej napiętej sytuacji.
Dwa razy się nie będe powtarzał. Widać jakich oddanych działaczy ma sekcja zapasów...szkoda że traci na tym reszta porządnych ludzi bo są tam tacy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tabela Terminarz
Lp.
Klub
M Pkt
1.
Siarka Tarnobrzeg
3 9
2.
Stal Kraśnik
3 6
3.
Korona II Kielce
2 6
4.
Sokół Sieniawia
3 6
5.
WISŁOKA DĘBICA
3 5
6.
Wólczanka Wólka P.
3 5
7.
Orlęta Radzyń P.
3 5
8.
Hetman Zamość
3 4
9.
Podhale Nowy T.
3 4
10.
Wisła Puławy
3 4
11.
Hutnik Kraków
3 4
12.
KSZO Ostrowiec Św.
3 4
13.
Avia Świdnik
3 3
14.
Motor Lublin
3 2
15.
Chełmianka Chełm
3 2
16.
Wisła Sandomierz
3 1
17.
Podlasie Biała P.
2 0.
18.
Jutrzenka
3 0.
Mecze

III LIGA

2019-08-18 17:00

Wisłoka

Wisłoka

4:1

1:0

MKS Podlasie

MKS
Podlasie

III LIGA

2019-08-24 17:00

Wisła Sandomierz

Wisła
Sandomierz

VS

Wisłoka

Wisłoka

Sponsorzy
Statystyki reklamowe
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 472
Najnowszy użytkownik: Arturlo
Warto zaglądnąć
Biuro Podróży ANTURJA

MCARD - Produkcja kart plastikowych