Wystartowała liga!
13 sierpnia rozpoczęły się rozgrywki Klasy Okręgowej grupa Dębica na sezon 2016/17.
Wisłoka zaczyna sezon od pauzy (ze względu na nieparzystą ilość drużyn), a dzisiaj rozegrano już pierwsze spotkania:

Wilga - Brzostowianka 5:1
Team - Czarni 0:0
Radomyślanka - Podleszany 1:0
bzd dnia 13 sierpień 2016 · 2 komentarze · 1471 czytań ·Drukuj
Komentarze
32
bzd dnia 14 sierpień 2016 19:59:10
Niedzielne mecze:
Victoria - Chemik 3:0
Stal II - Kolbuszowianka 1:0
Płomień - Wiewiórka 0:2
Ostrovia - Monis 3:4

Sokół - Lechia odbędzie się 18.08.
31
pg dnia 14 sierpień 2016 23:52:53
No to dla jasności fragment regulaminu: - awanse i spadki

http://www.laww.vot.pl/ppndebica/aktual/zasady-awansow-i-spadkow-w-podokregu-pili-noznej-w-debicy-w-sezonie-20162017/

1. Z Klasy Okręgowej seniorów Dębica, która liczy 17 drużyn awans do IV ligi uzyska jedna drużyna.
2. Z Klasy Okręgowej seniorów Dębica automatycznie spadnie 5 drużyn, które zajmą 13,14, 15, 16 i 17 miejsce w rozgrywkach oraz dodatkowo tyle drużyn ile spadnie z terenu Podokręgu Dębica z IV ligi.
3. Drużyny IV ligowe z terenu Podokręgu Dębica to; Błękitni Ropczyce, Igloopol Dębica, Wisłok Wiśniowa, Rzemieślnik Pilzno.
4. Awans z Klas A do Klasy Okręgowej dębickiej uzyskują mistrzowie Kl. A 1 Dębica, Kl. A 2 Dębica, mistrz i wicemistrz Klasy A 3 Rzeszów (grupa mielecka) oraz zwycięzca barażu pomiędzy wicemistrzami Kl. A 1 Dębica i Kl. A 2 Dębica.
5. Z Klas A 1 i A 2 Dębica spada automatycznie po 2 drużyny, które zajmą 13 i 14 miejsce, oraz dodatkowo tyle drużyn ile spadnie z Klasy Okręgowej z terenu Podokręgu Dębica.
6. Awans do Klas A uzyskują mistrz oraz wicemistrz Klas B 1 i B 2 Dębica.
7. W przypadku, gdy zajdzie konieczność uzupełnienia składu w Klasach A 1 i A 2 liczących do 14 drużyn wówczas miejsca te zostaną uzupełnione przez drużynę lub drużyny zajmujące kolejne miejsce po drużynach awansujących.
8. W przypadku przesunięć drużyn między Klasami lub wycofania się z rozgrywek wolne miejsce zajmie drużyna z najwyższego miejsca spadkowego w danej klasie rozgrywkowej.
9. Drużyny Klas A i B seniorów oraz młodzieżowe zostaną podzielone terytorialnie na grupy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tabela Terminarz
Lp.
Klub
M Pkt
1.
Korona II Kielce
8 19
2.
Siarka Tarnobrzeg
8 15
3.
Stal Kraśnik
8 14
4.
Hetman Zamość
8 14
5.
Sokół Sieniawia
8 13
6.
Wisła Puławy
8 12
7.
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
8 11
8.
Hutnik Kraków
8 11
9.
Avia Świdnik
8 11
10.
Wólczanka Wólka Pełkińska
8 10
11.
WISŁOKA DĘBICA
8 10
12.
Motor Lublin
7 10
13.
Orlęta Radzyń Podlaski
7 9
14.
Podhale Nowy Targ
8 8
15.
Wisła Sandomierz
8 7
16.
Chełmianka Chełm
8 7
17.
Jutrzenka Giebułtów
8 4
18.
Podlasie Biała Podlaska
6 3
Mecze

III LIGA

2019-09-21 16:00

Wisłoka

Wisłoka

1:1

1:1

Korona II Kielce

Korona
II
Kielce

Strzelcy

  • 0:1 Arweładze 8'
  • 1:1 Domański 34' (asysta Sojda)

III LIGA

2019-09-29 15:00

Hutnik

Hutnik

VS

Wisłoka

Wisłoka

Sponsorzy






















Statystyki reklamowe
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 473
Najnowszy użytkownik: Adi
Warto zaglądnąć
Biuro Podróży ANTURJA

MCARD - Produkcja kart plastikowych