LKS Brzeźnica 1:1 (0:1) Wisłoka Dębica
W ramach 13 kolejki A klasy grupy II, druga drużyna Wisłoki Dębica zremisowała 1:1 z drużyną LKS Brzeźnica. Dla gospodarzy był to dopiero drugi punkt w tym sezonie.

Od początku meczu można było zauważyć różnicę która dzieli oba zespoły w tabeli. Przewaga Wisłoki rosła z minuty na minutę, jednak brakowało składności w akcjach a niezliczona ilość rzutów rożnych nie przynosiła oczekiwanych rezultatów. Brzeźnica długimi piłkami ze swojej połowy starała się zaskoczyć obronę biało - zieloynch, jednak w dzisiejszym meczu defensywa wystawiona przez Marcina Sypla spisywała się bardzo dobrze, jedynie w kilku sytuacjach dopuściła do strzałów na bramkę Kierasia. W końcu przyszedł moment w meczu gdy Patryk Hamdane udokumentował przewagę Wisłoki i zespół z Dębicy schodził na przerwę jedynie z jednobramkową przewagą.

W drugiej odsłonie gry, obraz spotkania się nie zmienił. Doświadczony zespół Wisłoki wiedząc iż prowadząc jedynie jedną bramką na obcym terenie, dążył do zdobycia kolejnych bramek. Niestety w tym meczu (jak i poprzednim z Pustkowem) nie dopisywało szczęście. Dzielnie broniący się zespół gospodarzy przeprowadził swoją klasyczną akcję. Daleki wykop ze swojej połowy, błąd w przyjęciu obrońcy Wisłoki i bramka na 1:1. Po stracie gola biało - zieloni nerwowo dążyli do zdobycia bramki dającej im trzy punkty, jednak ta sztuka im się nie udała. Wisłoka kończyła mecz w osłabieniu, za dwie żółte kartki boisko musiał opuścić Kacper Bieszczad.

Rezerwy Dębickiej Wisłoki są w wyraźnym kryzysie, w dwóch meczach zdobyli jedynie dwie bramki i jeden punkt co przełożyło się na pozycję w tabeli. W przerwie zimowej zajmowali fotel lidera jednak po stracie punktów w dwóch meczach rundy wiosennej, zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Kolejny mecz zespół Wisłoki rozegra w niedzielę (26 kwietnia) o godz. 15:00 na euro - boisku. Do Dębicy przyjedzie drużyna z Nagoszyna.

LKS Brzeźnica 1:1 (0:1) Wisłoka II Dębica

Bramki: Patryk Hamdane
Zółte kartki: Radosław Lis
Czerwone kartki: Kacper Bieszczad (za dwie żółte)