Wisłoka II Dębica 3:1 (2:0) LKS Głowaczowa
Zwycięstwem 3:1 zakończył się mecz rezerw Wisłoki z drużyną z Głowaczowej. Bramki zdobywali: Kamil Nylec, Bartłomiej Konik i Patryk Hamdane.

Druga drużyna Wisłoki Dębica jest w tym sezonie niepokonana, po kolejnym zwycięstwie przed własną publicznością przedłużyli serię zwycięstw do pięciu meczów z rzędu. Jednak przed drużyną Marcina Sypla niezwykle dwa ciężkie mecze (z Brzostowianką Brzostek na wyjeździe i Bodzosem Podgrodzie u siebie). Te dwa zespoły wydają się najgroźniejszymi rywalami w walce o awans do klasy wyżej.

Niedzielne spotkanie biało - zieloni rozpoczęli z animuszem więdząc, że zespołu z Głowaczowej nie udało się jeszcze pokonać, odkąd rezerwy zostały reaktywowane. Gospodarze tego spotkania zaczęli dość ofensywnie, praktycznie z trzema napastnikami. Wysoki pressing doprowadzał do pomyłek w szeregach drużyny gości. Jednak otwarcie wyniku nastąpiło po świetnym zagraniu ze środka boiska Sławomira Jeża do Kamila Nylca, który idealnym przyjęciem piłki ustawił sobie ją przed bramkarzem i nie dał szans golkiperowi z Głowaczowej. Wisłoka od początku kontrolowała przebieg spotkania, jednak po zdobyciu bramki nie pozwolili sobie na dekocentrację i realizowali założenia taktyczne nakreśone przez trenera. Na drugą bramkę musieliśmy czekać do końcówki pierwszej połowy, płaskie zagranie z prawej strony boiska od Kamila Zięby na bramkę zamienił Bartłomiej Konik. Bramka do szatni i spokojne prowadzenie do przerwy.

Po przerwie niestety niedzielni gospodarze zbyt bardzo cofnęli się do obrony, broniąc korzystnego rezultatu czym pozwolili drużynie z Głowaczowej na rozwinięcie skrzydeł. W końcu uporczywe przebywanie gości na połowie Wisłoki przyniosło efekt bramkowy. Po niesłusznie odgwizdanym rzucie wolnym do piłki podszedł zawodnik gości, który płaskim strzałem zaskoczył zasłoniętego Marcina Balasę. Od tego momentu zrobiło się nerwowo, jednak trener rezerw Wisłoki zdecydował się wprowadzić kilka zmian w zespole, z czego jedna przyniosła zamierzony efekt. Na placu gry pojawił się Patryk Hamdane, który wykorzystał swoją dogodną sytuację, mijając obrońcę i lewą nogą umieszczając piłke tuż przy słupku bramki. Po tym trafieniu zespół Wisłoki wiedział, że już nic im złego się nie może przytrafić. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Kolejne spotkanie w ramach A klasy, zespół rezerw rozegra z wiceliderem w niedzielę o godz. 16:00 w Brzostku.

Bramki: Kamil Nylec, Bartłomiej Konik, Patryk Hamdane

WISŁOKA II DĘBICA: Marcin Balasa - Gabriel Cyza, Michał Kozioł, Jakub Kulig, Piotr Kubisztal - Kamil Zięba (Dawid Jaje), Kacper Bieszczad, Mateusz Mazur (Patryk Hamdane), Kamil Nylec (Mateusz Wójcik), Sławomir Jeż - Bartłomiej Konik (Daniel Kurczyk)