LKS Góra Motyczna 0:5 (0:1) Wisłoka II Dębica
Znów wysokie zwycięstwo rezerw i umocnienie na pozycji lidera w A klasie grupy II.

W ramach 5 kolejki A klasy, grupy II drużyna Marcina Sypla jechała znów na dość trudny teren do Góry Motycznej. Po przełamaniu klątwy w Nagoszynie przyszedł czas na odczarowanie Góry Motycznej. Drużynie rezerw Wisłoki udało się to w ładnym stylu, ponieważ zwyciężyli swojego niedzielnego rywala 0:5.
Wynik spotkania otworzył w 14 minucie Sławomir Jeż. To była jedyna bramka gości w pierwszej połowie.
W drugiej odsłonie biało - zieloni mieli o wiele lepiej nastawione celowniki i konkretne strzelanie rozpoczął w 63 minucie Mateusz Mazur. Kolejna bramka padła po dwóch minutach a swojego drugiego gola z rzutu wolnego zdobył Sławomir Jeż. Kwadrans po tym trafieniu swojego gola dołożył Kamil Zięba a wynik spotkania w 85 minucie ustalił Damian Kurczyk.

Mecz tak na prawdę bez historii, wysokie zwycięstwo Wisłoki, które mogło być jeszcze bardziej owocne, Góra Motyczna w tym meczu i jak wskazuje ligowa tabela, jest tylko tłem samej siebie porównując z poprzednimi sezonami.
Kolejne spotkanie Wisłoka rozegra przed własną publicznością w najbliższą niedzielę o godz. 16:00, rywalem rezerw będzie LKS Głowaczowa.

0:1 Sławomir Jeż 14'
0:2 Mateusz Mazur 63'
0:3 Sławomir Jeż 65'
0:4 Kamil Zięba 80'
0:5 Kurczyk Damian 85'

WISŁOKA II DĘBICA: Jakub Kieraś - Gabriel Cyza, Michał Kozioł, Maksymilian Panek, Piotr Kubisztal - Kamil Zięba, Kacper Bieszczad, Mateusz Wójcik (46' Jakub Kulig), Mateusz Mazur (80' Kurczyk Damian), Sławomir Jeż (70' Dawid Jaje) - Bartłomiej Konik (55' Kamil Nylec)