Kamieniarz Golemki 2:2 (1:1) Wisłoka II Dębica
Rezerwy Wisłoki Dębica niezbyt udanie weszli w rundę rewanżową sezonu 2013/2014 remisując 2:2 w Czarnej z Kamieniarzem Golemki. Bramki dla Wisłoki w tym meczu zdobywał Konik i Łakomek.

Podopieczni Marcina Sypla od pierwszej minuty utrzymywali się przy piłce nie pozwalając na zbyt wiele rywalom z Golemek. Jednak to pierwszą stu procentową sytuacje mieli zawodnicy Kamieniarza gdy ich zawodnik w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Jakubem Kierasiem. Piłkarskie powiedzenie nie wykorzystane sytuację lubią się mścić w tym meczu dało znać o sobie po raz pierwszy gdy z rzutu wolnego na bramkę Przybycienia uderzał nowy nabytek rezerw – Ernest Smaś a bramkarz gospodarzy niefortunnie wybił piłkę przed siebie gdzie najszybciej zareagował Bartłomiej Konik i dobił futbolówkę do bramki. Zawodnicy Kamieniarza Golemki po stracie bramki dążyli aby jeszcze przed przerwą wyrównać. Ta sztuka im się udała w końcowych fragmentach gry, gdy piłka z prawej strony boiska została wycofana w okolice jedenastego metra gdzie znajdował się niepilnowany zawodnik Kamieniarza, który bez przyjęcia uderzył w długi róg bramki i do przerwy było 1:1. Gospodarze w pierwszej połowie mieli jeszcze świetną okazję gdy piłka przelobowała bramkarza Wisłoki i zatrzymała się na poprzeczce.

W przerwie meczu nastąpiła jedna zmiana, z boiska zszedł Mateusz Mazur a zastąpił go kolejny nowy nabytek Wisłoki – Wacław Mazur. Druga połowa zaczęła się znów od przewagi „biało – zielonych” którzy dość szybko znów wyszli na prowadzenie. Tym razem piłkę głową w polu karnym zgrywał Konik a skutecznym strzałem z bliskiej odległości popisał się Mateusz Łakomek. Wisłoka prowadząc 2:1 miała jeszcze jedną dogodną sytuację. Wprowadzony Patryk Handame popisał się solową akcją, jednak uderzając zza pola karnego trafił w poprzeczkę. Rezerwy Dębickiej Wisłoki próbowały opanować sytuację na boisku aby utrzymać prowadzenie, jednak Wacław Mazur, który pojawił się w przerwie meczu wyleciał z boiska za celowe kopnięcie zawodnika Kamieniarza bez piłki. Ten zawodnik na pewno debiutu nie zaliczy do udanych. Po stracie zawodnika pewne było, że do głosu zacznie dochodzić zespół z Golemek, jednak tej przewagi nie potrafili wykorzystać. Za to stu procentowanej sytuacji w sytuacji sam na sam nie wykorzystał Konik, który uderzył piłkę obok bezradnego bramkarza, jednak piłka zatrzymała się na słupku. W tym meczu znów mogliśmy napisać iż nie wykorzystane sytuację lubią się mścić, tym razem jednak rolę się odwróciły i w końcówce meczu zespół gospodarzy doprowadził do wyrównania. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Rezerwy po tym meczu tracą już kontakt z czołówką mając siedem punktów straty do drugiego miejsca, które jest premiowane grą w barażach i osiem punktów do lidera.

Następny mecz rezerwy Wisłoki rozegrają na własnym boisku 13 kwietnia (niedziela) o godz. 16:00. Przeciwnikiem biało – zielonych będzie zespół LKS Brzeźnica.

Bramki: Bartłomiej Konik, Mateusz Łakomek

Żółte kartki: Kacper Bieszczad, Piotr Kubisztal, Gabriel Cyza

Czerwona kartka: Wacław Mazur

WISŁOKA II DĘBICA: Kieraś – Kubisztal, Kulig, Kozioł, Cyza – Jeż, Smaś (Handame), Bieszczad, M. Mazur (W. Mazur) – Łakomek (D. Kurzczyk), Konik (Sołek)