Wisłoka II Dębica 1:1 (0:1) Borowiec Straszęcin
Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 8 kolejki klasy A, grupy II, gdzie przed własną publicznością nasze rezerwy podejmowały zespół Borowca Straszęcin. Jedyną bramkę dla „biało – zielonych” zdobył z rzutu karnego Dawid Bielatowicz.

Przed meczem, wszyscy obecni na stadionie przy ul. Parkowej 1 spodziewali się ciekawego meczu. Jednak już początek spotkania rozczarował, podopieczni Marcina Sypla mieli więcej z gry i częściej gościli pod bramką Borowca, jednak po raz kolejny nie potrafili udokumentować tego golem. Jedyną bramkę w pierwszej połowie dość niespodziewanie zdobył zespół gości. Po wstrzeleniu piłki z rzutu wolnego w pole karne przez Kluka, piłka dość niefortunnie odbiła się od murawy i wylądowała na poprzeczce Kierasia, bramkarz Wisłoki próbował wyłapać piłkę na przedpolu jednak uprzedził go zawodnik ze Straszęcina i było 0:1. Różnie można interpretować tą bramkę, na pewno jeden sędzia zagwizdał by wolnego na bramkarzu Wisłoki a inny, tak jak w tym przypadku uznał by bramkę. Rezerwy naszego klubu jednak wiedziały, że jest to bardzo ważne spotkanie dla nich i strata bramki ich nie podłamała, do przerwy jednak nie udało się wyrównać.

Po przerwie widać było, że nasz zespół wyszedł bardzo zmobilizowany i mając przewagę dążył do zwycięstwa. Udało się jedynie zremisować gdy po dośrodkowaniu Bieszczada z lewej strony piłkę ręką zatrzymywał były zawodnik Wisłoki – Zbigniew Klub a karnego na gola zamienił Dawid Bielatowicz. „Biało – zieloni” po wyrównaniu coraz bardziej ochoczo atakowali bramkę gości, najlepszą sytuację nie wykorzystał Bartłomiej Konik, który wymanewrował obrońcę Borowca i mając przed sobą tylko bramkarza drużyny gości, trafił wprost w niego. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i nasze rezerwy znów straciły punkty. Goście ten mecz kończyli w dziesięciu.

Podsumowując: Gra naszych zawodników jest bardzo dobra, w każdym meczu mają przewagę jednak trudność polega na braku stwarzania sobie dogodnych sytuacji do strzelenia goli. Miejmy nadzieję, że zmieni się to już w najbliższej kolejce.

Następne spotkanie rezerwy rozegrają w Łękach Górnych. Łęki po ośmiu kolejkach nie zdobyły choćby jednego punktu jednak na pewno zagrają ambitnie przeciw naszemu zespołowi. Oby ten mecz był punktem zwrotnym w dotychczasowej grze naszej drużyny.

Gol: Dawid Bielatowicz (k.)

Wisłoka: Kieraś – Wyszyński (Kozioł), Kulig, Cyza, Pytel – Mazur (Sołek), Bieszczad, Bielatowicz, Tabor (Konik) – Zięba, Hamdane (Łakomek)