Harmonogram szkółki piłkarskiej od 7 do 13 października
Poniżej prezentujemy tygodniowy harmonogram treningów szkółki piłkarskiej Wisłoki Dębica od 7 do 13 października:


Junior starszy rocznik 1995/96

Trener Maciej Szczeklik tel. 609 657 602
-poniedziałek 07.10 Euroboisko 17:00-18:30
-wtorek 08.10 Euroboisko 17:30-18:45
-środa 02.10 orlik na Jordanie 17:00
-czwartek 10.10 Euroboisko 16:30-18:00
-niedziela 13.10 Euroboisko mecz mistrzowski Wisłoka - Czuwaj Przemyśl 10:30-12:30

Junior młodszy rocznik 1997/98
Trener Wojciech Szydło tel. 608 189 843
-poniedziałek 07.10 Euroboisko 17:00-18:30
- wtorek 08.10 orlik na Jordanie 17:00
-czwartek 10.10 Euroboisko 16:30-18:00
-niedziela 13.10 Euroboisko mecz mistrzowski Wisłoka - Czuwaj Przemyśl 13:00-15:00

Trampkarz starszy rocznik 1999
Trener Sławomir Maik tel. 506 511 998
-wtorek 08.10 Euroboisko mecz mistrzowski Wisłoka - Brzostowianka Brzostek 15:45-17:30
-środa 09.10 Euroboisko 16:00-17:30
-piątek 11.10 Euroboisko 16:00-17:30

Trampkarz młodszy rocznik 2000
Trener Marcin Sypel tel. 662 341 520
-środa 09.10 Euroboisko 16:00-17:30
-piątek 11.10 Euroboisko 16:00-17:30

Młodzik starszy rocznik 2001
Trener Marcin Juszkiewicz tel. 511 632 355
-wtorek 08.10 Euroboisko 14:45-16:00
-czwartek 10.10 Euroboisko 16:30-18:00

Młodzik młodszy rocznik 2002/03
Trener Dariusz Kantor tel. 535 352 501
-wtorek 08.10 Euroboisko 14:45-16:00
-czwartek 10.10 Euroboisko 16:30-18:00

Szkółka BAMBINI roczniki 2004/2005
Trenerzy:
Krzysztof Podlasek tel. 603 252 701
Janusz Wolański tel. 502 454 031
Waldemar Piątek tel. 606 476 658
Mateusz Kędzior tel. 881 649 506
-poniedziałek 07.10 sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 3. 17:00-18:00
-środa 09.10 sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 3. 17:00-18:00

Szkółka BAMBINI MINI roczniki 2006/2007/2008/2009
Trenerzy:
Krzysztof Podlasek tel. 603 252 701
Janusz Wolański tel. 502 454 031
Waldemar Piątek tel. 606 476 658
Mateusz Kędzior tel. 881 649 506
-poniedziałek 07.10 sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 3. 16:00-17:00
-środa 09.10 sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 3. 16:00-17:00

Zapraszamy wszystkich!!!
bzd dnia 05 październik 2013 · 0 komentarzy · 1415 czytań ·Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tabela Terminarz
Lp.
Klub
M Pkt
1.
WISŁOKA DĘBICA
28 63
2.
Izolator Boguchwała
28 57
3.
Polonia Przemyśl
28 54
4.
Wisłok Wiśniowa
28 53
5.
Ekoball Sanok
28 49
6.
Piast Tuczempy
28 43
7.
JKS Jarosław
28 41
8.
Karpaty Krosno
28 41
9.
KS Pilzno
28 40
10.
KS Wiązownica
28 38
11.
Błękitni Ropczyce
28 38
12.
Igloopol Dębica
28 38
13.
Korona Rzeszów
28 36
14.
Sokół Kolbuszowa Dolna
28 28
15.
Orzeł Przeworsk
28 27
16.
Sokół Nisko
28 24
17.
Przełom Besko
28 18
18.
Stal Gorzyce
28 16
Mecze

IV LIGA

2019-05-18 17:00

Orzeł Przeworsk

Orzeł
Przeworsk

0:2

0:0

Wisłoka

Wisłoka

Strzelcy

  • 0:1 Łanucha 69'
  • 0:2 Lubera 87'

IV LIGA

2019-05-26 17:00

Wiązownica

Wiązownica

VS

Wisłoka

Wisłoka

Sponsorzy



















Statystyki reklamowe
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 462
Najnowszy użytkownik: Piotrek
Warto zaglądnąć
Biuro Podróży ANTURJA

MCARD - Produkcja kart plastikowych