Zła passa rezerw
Porażką drużyny rezerw zakończył się wczorajszy mecz z Górą Motyczną 2:0 (1:0).
Podopieczni Marcina Sypla przystępowali do pojedynku podrażnieni pierwszą porażką w sezonie gdy tydzień wcześniej na własnym terenie ulegli zespołowi Czarnovii Czarna 1:2.

Tym razem mecz również zaczął się pechowo dla rezerw „biało – zielonych”. W 8 minucie meczu na daleki wykop piłki zdecydował się bramkarz Góry Motycznej, tym samym uruchamiając swojego napastnika, piłka minęła zarówno naszych środkowych obrońców jak i napastnika, który wychodził „sam na sam” z Kierasiem i w dość kontrowersyjnych okolicznościach sędzia odgwizdał rzut karny, którego na gola zamienił Sambora. Po zdobytym golu gospodarze nie stwarzali groźnych okazji do strzelenia gola, natomiast zawodnicy naszego zespołu większość pierwszej połowy spędzili na połowię rywala. Niestety nic z tego nie wynikało i na przerwę schodziliśmy ze stratą jednej bramki.

Po przerwie trener rezerw zdecydował się wymienić obu napastników i tak na boisku zameldował się Hamdame i Łakomek. Obraz gry z pierwszej połowy nie uległ znacząco zmianie, więcej z gry miała drużyna Wisłoki jednak nie stwarzaliśmy sobie dogodnych sytuacji strzeleckich. Z minuty na minutę „biało – zieloni” odkrywali się co raz bardziej i mogło to zostać skutecznie wykorzystane przez drużynę gospodarzy, jednak w jednych z kontr, świetną interwencją popisał się Kieraś. Druga bramka dla Góry Motycznej padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i dość biernym kryciu obrońca zespołu z Motycznej podwyższył prowadzenie na 0:2. Ta bramka zdecydowanie podcięła skrzydła naszej drużynie i musieliśmy się pogodzić z drugą z rzędu porażką w lidze.

Najbliższe spotkanie rezerwy Dębickiej Wisłoki rozegrają w ramach Okręgowego Pucharu Polski a przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna LKS Wiewiórka. Początek meczu w środę o 15:30 w Wiewiórce.
Po tej porażce drużyna Wisłoki spadł na piątą lokatę tracąc tym samym do lidera 5 punktów.

Podsumowując: Zła passa nastąpiła w szeregach naszego zespołu, jednak najlepszym momentem do przełamania jest najbliższy mecz ligowy na własnym boisku z drużyną Borowca Straszęcin.

LKS Góra Motyczna 2:0 (1:0) Wisłoka II Dębica

WISŁOKA: Kieraś – Wyszyński, Fołta (Kubisztal), Kulig, Mazur – Zięba, Bielatowicz, Bieszczad, Wójcik (Hamdane) – Konik (Łakomek), Tabor (Kurczyk)