Wisłoka II Dębica 1:2 (1:2) Czarnovia Czarna
Porażką 1:2 zakończył się wczorajszy mecz rezerw naszej drużyny z zespołem Czarnovi Czarna. Jedynego gola dla "biało - zielonych" zdobył Mateusz Mazur.

Mecz rozpoczął się od dość mocnego uderzenia drużyny gości, którzy już w 5 minucie za sprawą Marcina Zygmunta wyszli na prowadzenie. Nasza drużyna dość szybko otrząsnęła się po utracie bramki i z minuty na minutę zaczęła dochodzić do głosu. W 25 minucie z linii bramkowej wybili piłkę obrońcy z Czarnej, jednak pięć minut później zza pola karnego uderzał Mateusz Mazur i bramkarz drużyny gości był bez szans przy tej sytuacji. Po strzeleniu gola wydawało się, że podopieczni Marcina Sypla mają mecz pod kontrolą. Nic bardziej mylnego, w dość prosty sposób, przy zamieszaniu podbramkowym "biało - zieloni" stracili bramkę tuż przed przerwą.

Druga połowa to znacząca przewaga naszego zespołu, który jednak nie potrafił jej udokumentować zdobyciem bramki i tak pierwszy raz w tym sezonie rezerwy poniosły porażkę w swoim debiutanckim sezonie w A klasie. Po tym meczu rezerwy Wisłoki straciły pozycję lidera i znajdują się w tym momencie na trzecim miejscu.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w niedzielę 29 września o godz. 14:00 w Górze Motycznej.

Podsumowując: Nasz zespół na pewno nie zasłużył w tym meczu na porażkę, grając pod presją wyniku nie zdołaliśmy doprowadzić do remisu. Jednak za tydzień ważny mecz dla układu tabeli gdyż Czarnovia Czarna zajmująca drugie miejsce będzie podejmowała drużynę LKS Nagoszyn.

Gol: Mateusz Mazur

Wisłoka II: Kieraś - Cyza, Bieszczad, Kulig, Kozioł (Wyszyński), Tabor (Kubisztal), Zięba, Bielatowicz (Pytel), Mazur, Łakomek (Jaje), Handame (Konik)

Czarnovia: Cygan - Ciurkot, Pupek, Ziarko, Socha (80' Augustyn) - Szyszkowski (85' Dulian), Łukaszewski, Świerczek, Majewski (89' P.Kubicki), Zygmunt (70' Dzwoniarek) - Żydek (46' Bieniasz)