LKS Wiewiórka 0:1 (0:0) Wisłoka II Dębica
W ramach 18 kolejki rezerwą Dębickiej Wisłoki przyszło zmierzyć się z drużyną LKS Wiewiórka. Podopieczni Marcina Sypla przystępowali do tego meczu po niespodziewanej porażce w poprzedniej kolejce przed własną publicznością z drużyną LKS Bobrowa 1:2.

Gra w pierwszej połowie była dość chaotyczna a częściej pod bramką Kierasia meldowali się zawodnicy gospodarza. Zawodnicy Wisłoki dość nie poradnie radzili sobie na ciężkim boisku w Wiewiórce, z rzadka atakując bramkę rywala.

Po przerwie nastąpiły pewne korekty w ustawieniu „biało – zielonych”, które przyniosły efekt w 60 minucie gry. Po bardzo dobrej centrze z rzutu rożnego, piłkę głową do bramki skierował Bieszczad. Wisłoka od tego momentu starał się kontrolować przebieg gry.

Strzelec jedynej bramki w tym meczu, Kacper Bieszczad, zapisał się w protokole sędziowskim raz jeszcze - pod koniec spotkania bowiem opuścił boisko w wyniku otrzymania dwóch żółtych kartek.

Jak się okazało po meczu rezerwy Wisłoki znów mają 8pkt. przewagi nad drugim zespołem w lidze z Nagoszyna, który przegrał w tej kolejce na własnym stadionie z drużyną Sokoła Siedliska Bogusz.

Kolejne spotkanie liderzy B klasy rozegrają na własnym stadionie w niedzielę 12 maja o godz. 17:00 a ich przeciwnikiem będzie zespół z Góry Motycznej.

Gol: Kacper Bieszczad

Wiewiórka: Węgrzyn - Sujdak B., Lis S., Halz, Kaczor D., Maruszak, Sujdak D., Przybyłowicz, Kędzior, Lis Ł, (Szęszoł), Kaczor K.

Wisłoka II: Kieraś - Mulica, Sypel, Bieszczad, Bieniasz, Tomaszewski, Wójcik, Bielatowicz (75. Kizior), Jeż, Humański, Handame.