Wisłoka II Dębica 1:2 (1:1) LKS Bobrowa
WISŁOKA II DĘBICA 1:2 (1:1) LKS BOBROWA

Dość niespodziewanie rezerwy Dębickiej Wisłoki uległy na własnym boisku drużynie LKS Bobrowa 1:2 w ramach 17 kolejki B klasy grupy II.

Przed meczem jak i na początku spotkania nic nie zapowiadało, że podopieczni Marcina Sypla stracą jakiekolwiek punkty w tym meczu. Do głosu szybko doszli gospodarze. W 18 minucie wyszli oni na prowadzenie za sprawą Mulicy, który wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony, z piłką minął się Handame a futbolówka spadła wprost pod nogi Mulicy a ten nie miał problemów ze skierowaniem piłki do bramki. Mecz do 34 minuty toczył się pod dyktando biało – zielonych, niestety bardzo poważnej kontuzji nabawił się gracz Bobrowej i potrzebna była około 20 minutowa przerwa w meczu. Niestety po przymusowej przerwie w grze, zawodnicy Wisłoki nie mogli wejść ponownie w mecz i efektem tego była stracona bramka z rzutu wolnego. Na przerwę oba zespoły schodziły remisując 1:1.

Po przerwie Dębickie rezerwy dość szybko się ocknęły i ruszyły od pierwszych minut do ataku, kontrolując przebieg spotkania. Niestety wszystkie akcje były bardzo nieudolne i nie przynosiły zamierzonego efektu w postaci gola. W około 65 minucie gry z powodu kontuzji, boisko opuścić musiał grający trener Wisłoki Dębica Marcin Sypel. Rezerwy Wisłoki chcąc wygrać to spotkanie, odkryły się dość mocno i nie oczekiwanie straciły bramkę na 1:2. Po tym wydarzeniu liderzy ligi rzuciły praktycznie wszystkie siły do zdobycia choćby jednego punktu, jednak defensywa Bobrowej bardzo dobrze się broniła i nie dopuściła do straty gola.
Było to dopiero drugie przegrane spotkanie rezerw Wisłoki w tych rozgrywkach (oba mecze przegrane na własnym terenie), jednak styl jaki zaprezentowali biało – zieloni na pewno nie satysfakcjonuje. Po zwycięstwie drużyny z Nagoszyna nad Jodłową 3:6, Wisłoka straciła przewagę nad drugim miejscem z 8pkt. do 5pkt.

Następny mecz Wisłoka rozegra w Wiewiórce 5 maja o godz. 16:00.