IV turniej juniorów starszych imieniem Wiesława "Grzybka" Bielatowicza
28 stycznia na hali przy ul. Ignacego Lisa odbędzie się IV edycja turnieju juniorów starszych imieniem Wiesława "Grzybka" Bielatowicza.

Czas trwania turnieju 09:00 - 15:30, natomiast oficjalne otwarcie nastąpi około godziny 10:15.

W turnieju wezmę udział następujące zespoły:

- MKS Dębica,
- Stal Rzeszów,
- Wolania Wola Rzędzińska,
- Rzemieślnik Pilzno,
- Błękitni Ropczyce,
- Wisłoka Dębica.

System rozgrywania meczy to każdy z każdym.
Czas trwania meczu - 20 minut.
Biechu dnia 20 styczeń 2012 · 1 komentarz · 2618 czytań ·Drukuj
Komentarze
1574
Nasz-KS dnia 27 styczeń 2012 20:45:30
IV HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ JUNIORÓW STARSZYCH
im. WIESŁAWA „GRZYBKA” BIELATOWICZA

HARMONOGRAM GIER

GODZINA ROZGRYWANE MECZE WYNIK
9:00 WISŁOKA – RZEMIEŚLNIK
9:22 WOLANIA – BŁĘKITNI
9:45 STAL RZESZÓW - MKS DĘBICA
10:10 OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU ----
10:25 WISŁOKA – WOLANIA
10:47 RZEMIEŚLNIK – STAL RZESZÓW
11:10 BŁĘKITNI – MKS DĘBICA
11:32 RZEMIEŚLNIK – WOLANIA
11:55 WISŁOKA – MKS DĘBICA
12:17 BŁĘKITNI – STAL RZESZÓW
---- PRZERWA OBIADOWA ----
13:10 RZEMIEŚLNIK – MKS DĘBICA
13:32 WISŁOKA – BŁĘKITNI
13:54 WOLANIA – STAL RZESZÓW
14:15 RZEMIEŚLNIK – BŁĘKITNI
14:37 WOLANIA – MKS DĘBICA
15:00 WISŁOKA – STAL RZESZÓW
15:30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU ----
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tabela Terminarz
Lp.
Klub
M Pkt
1.
Korona II Kielce
8 19
2.
Siarka Tarnobrzeg
8 15
3.
Stal Kraśnik
8 14
4.
Hetman Zamość
8 14
5.
Sokół Sieniawia
8 13
6.
Wisła Puławy
8 12
7.
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
8 11
8.
Hutnik Kraków
8 11
9.
Avia Świdnik
8 11
10.
Wólczanka Wólka Pełkińska
8 10
11.
WISŁOKA DĘBICA
8 10
12.
Motor Lublin
7 10
13.
Orlęta Radzyń Podlaski
7 9
14.
Podhale Nowy Targ
8 8
15.
Wisła Sandomierz
8 7
16.
Chełmianka Chełm
8 7
17.
Jutrzenka Giebułtów
8 4
18.
Podlasie Biała Podlaska
6 3
Mecze

III LIGA

2019-09-21 16:00

Wisłoka

Wisłoka

1:1

1:1

Korona II Kielce

Korona
II
Kielce

Strzelcy

  • 0:1 Arweładze 8'
  • 1:1 Domański 34' (asysta Sojda)

III LIGA

2019-09-29 15:00

Hutnik

Hutnik

VS

Wisłoka

Wisłoka

Sponsorzy






















Statystyki reklamowe
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Aktualnie online
Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 473
Najnowszy użytkownik: Adi
Warto zaglądnąć
Biuro Podróży ANTURJA

MCARD - Produkcja kart plastikowych