Terminarz IV ligi podkarpackiej - wiosna 2011
Od 19/20 marca do 25 czerwca mają trwać wiosenne rozgrywki w III lidze lubelsko-podkarpackiej i naszej IV lidze. W terminarzach nie przewidziano żadnych kolejek środowych.

Te terminy, cieszące się znacznie mniejszym zainteresowaniem kibiców, przewidziane są jako rezerwowe, na wypadek opóźnienia ligi przez złą pogodę, albo inne wypadki losowe.

Działacze Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej na 3 marca (III liga) i 4 marca (IV liga) w restauracji "Klubowej” w Rzeszowie wyznaczyli tradycyjne spotkanie przedstawicieli klubów.

TERMINARZ IV LIGI PODKARPACKIEJ * WIOSNA 2011


Kolejka 16 - 19-20 marca

Lechia Sędziszów Małopolski - Sokół Nisko
Żurawianka Żurawica - Crasnovia Krasne
Limblach Zaczernie - Gamrat-Czarni Jasło
Wisłoka Dębica - JKS 1909 Jarosław
Strumyk Malawa - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno - MKS Kańczuga
Pogoń Leżajsk - Orzeł Przeworsk

Kolejka 17 - 26-27 marca

Pogoń Leżajsk - Żurawianka Żurawica
Orzeł Przeworsk - Rzemieślnik Pilzno
MKS Kańczuga - Sokół Nisko
Lechia Sędziszów Małopolski - Stal Nowa Dęba
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica
JKS 1909 Jarosław - Limblach Zaczernie
Gamrat-Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Lechia Sędziszów Małopolski - Strumyk Malawa
Żurawianka Żurawica - Gamrat-Czarni Jasło
Crasnovia Krasne - JKS 1909 Jarosław
Limblach Zaczernie - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Wisłoka Dębica - Piast Tuczempy
Stal Nowa Dęba - MKS Kańczuga
Sokół Nisko - Orzeł Przeworsk
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Rzemieślnik Pilzno - Żurawianka Żurawica
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko
Orzeł Przeworsk - Stal Nowa Dęba
MKS Kańczuga - Strumyk Malawa
Lechia Sędziszów Małopolski - Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy - Limblach Zaczernie
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne
JKS 1909 Jarosław - Gamrat-Czarni Jasło

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Lechia Sędziszów Małopolski - Limblach Zaczernie
Żurawianka Żurawica - JKS 1909 Jarosław
Gamrat-Czarni Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy
Wisłoka Dębica - MKS Kańczuga
Strumyk Malawa - Orzeł Przeworsk
Stal Nowa Dęba - Pogoń Leżajsk
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Sokół Nisko - Żurawianka Żurawica
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa
Orzeł Przeworsk - Wisłoka Dębica
MKS Kańczuga - Limblach Zaczernie
Lechia Sędziszów Małopolski - Crasnovia Krasne
Piast Tuczempy - Gamrat-Czarni Jasło
Kolbuszowianka Kolbuszowa - JKS 1909 Jarosław

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Lechia Sędziszów Małopolski - Gamrat-Czarni Jasło
Żurawianka Żurawica - Kolbuszowianka Kolbuszowa
JKS 1909 Jarosław - Piast Tuczempy
Crasnovia Krasne - MKS Kańczuga
Limblach Zaczernie - Orzeł Przeworsk
Wisłoka Dębica - Pogoń Leżajsk
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko

Kolejka 23 - 7-8 maja

Stal Nowa Dęba - Żurawianka Żurawica
Sokół Nisko - Strumyk Malawa
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica
Pogoń Leżajsk - Limblach Zaczernie
Orzeł Przeworsk - Crasnovia Krasne
MKS Kańczuga - Gamrat-Czarni Jasło
Lechia Sędziszów Małopolski - JKS 1909 Jarosław
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa

Kolejka 24 - 14-15 maja

Lechia Sędziszów Małopolski - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Żurawianka Żurawica - Piast Tuczempy
JKS 1909 Jarosław - MKS Kańczuga
Gamrat-Czarni Jasło - Orzeł Przeworsk
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk
Limblach Zaczernie - Rzemieślnik Pilzno
Wisłoka Dębica - Sokół Nisko
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba

Kolejka 25 - 21-22 maja

Strumyk Malawa - Żurawianka Żurawica
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica
Sokół Nisko - Limblach Zaczernie
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne
Pogoń Leżajsk - Gamrat-Czarni Jasło
Orzeł Przeworsk - JKS 1909 Jarosław
MKS Kańczuga - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Lechia Sędziszów Małopolski - Piast Tuczempy

Kolejka 26 - 28-29 maja

Lechia Sędziszów Małopolski - Żurawianka Żurawica
Strumyk Malawa - Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy - MKS Kańczuga
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Orzeł Przeworsk
JKS 1909 Jarosław - Pogoń Leżajsk
Gamrat-Czarni Jasło - Rzemieślnik Pilzno
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko
Limblach Zaczernie - Stal Nowa Dęba

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Lechia Sędziszów Małopolski - MKS Kańczuga
Wisłoka Dębica - Żurawianka Żurawica
Strumyk Malawa - Limblach Zaczernie
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne
Sokół Nisko - Gamrat-Czarni Jasło
Rzemieślnik Pilzno - JKS 1909 Jarosław
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Orzeł Przeworsk - Piast Tuczempy

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Żurawianka Żurawica - MKS Kańczuga
Lechia Sędziszów Małopolski - Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno
JKS 1909 Jarosław - Sokół Nisko
Gamrat-Czarni Jasło - Stal Nowa Dęba
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa
Limblach Zaczernie - Wisłoka Dębica

Kolejka 29 - 18-19 czerwca

Lechia Sędziszów Małopolski - Pogoń Leżajsk
Limblach Zaczernie - Żurawianka Żurawica
Wisłoka Dębica - Crasnovia Krasne
Strumyk Malawa - Gamrat-Czarni Jasło
Stal Nowa Dęba - JKS 1909 Jarosław
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk - MKS Kańczuga

Kolejka 30 - 25-26 czerwca

Żurawianka Żurawica - Orzeł Przeworsk
MKS Kańczuga - Pogoń Leżajsk
Lechia Sędziszów Małopolski - Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy - Sokół Nisko
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba
JKS 1909 Jarosław - Strumyk Malawa
Gamrat-Czarni Jasło - Wisłoka Dębica
Crasnovia Krasne - Limblach Zaczernie

Źródło: nowiny24.pl

bzd dnia 26 luty 2011 · 0 komentarzy · 2353 czytań ·Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tabela Terminarz
Lp.
Klub
M Pkt
1.
WISŁOKA DĘBICA
17 36
2.
Polonia Przemyśl
17 36
3.
Izolator Boguchwała
17 34
4.
Ekoball Sanok
17 33
5.
Wisłok Wiśniowa
17 32
6.
Rzemieślnik Pilzno
17 30
7.
Karpaty Krosno
17 29
8.
Piast Tuczempy
17 28
9.
Igloopol Dębica
17 26
10.
JKS Jarosław
17 25
11.
Sokół Kolbuszowa Dolna
17 21
12.
KS Wiązownica
17 21
13.
Błękitni Ropczyce
17 20
14.
Orzeł Przeworsk
17 18
15.
Przełom Besko
17 12
16.
Stal Gorzyce
17 12
17.
Sokół Nisko
17 10
18.
Korona Rzeszów
17 6
Mecze

IV LIGA

2018-11-17 13:00 | Relacja

Stal Gorzyce

Stal
Gorzyce

1:2

1:1

Wisłoka

Wisłoka

Strzelcy

  • 1:1 Lubera 16'
  • 1:2 Lubera 78'

IV LIGA

2019-03-15

JKS Jarosław

JKS
Jarosław

VS

Wisłoka

Wisłoka

Sponsorzy


















Statystyki reklamowe
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 455
Najnowszy użytkownik: Doni
Warto zaglądnąć
Biuro Podróży ANTURJA

MCARD - Produkcja kart plastikowych