PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ 3-LIGOWCÓW!!!
Statystyki zespołów grających w III lidze Podkarpacko - Lubelskiej!!!

1.GÓRNIK II ŁĘCZNA


Kadra:
Piotr Bijata, Łukasz Witkowski, Krzysztof Bodziak , Łukasz Jankowski, Paweł Jędrzejuk, Wojciech Kramarz, Piotr Roczon, Maciej Iwanicki, Bartłomiej Januszko, Łukasz Młynarski, Norbert Raczkewicz, Jarosław Pawelec, Konrad Wasil, Michał Zielony, Dariusz Osuch, Sławomir Skorupski, Marcin Tęcza, Robert Wagner

Strzelcy:
3 - Damian Flis, Michał Grobelny, Dariusz Osuch,
2 - Maciej Iwanicki, Paweł Jędrzejuk, Bartłomiej Niedziela, Kamil Stachyra, Paweł Tomczyk, Konrad Wasil, Krystian Wójcik,
1 - Krzysztof Bodziak, Paweł Głowacki, Paweł Klimkiewicz, Grzegorz Szymanek

W zespole rezerw występowali inni piłkarze z szerokiej kadry pierwszego zespołu.

Wyniki spotkań Górnika:

U siebie:
Siarka Tarnobrzeg 2-0 (W)
Wisła Puławy 4-2 (W)
Podlasie Biała Podlaska 3-0 (W)
Stal Mielec 1-0 (W)
Izolator Boguchwała 1-0 (W)
Spartakus Szarowola 0-1 (P)
Stal Sanok 1-1 (R)

Na Wyjeździe:
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 (W)
Karpaty Krosno 0-1 (W)
Wisłoka Dębica 0-4 (W)
Stal Kraśnik 1-2 (W)
Unia Nowa Sarzyna 1-0 (P)
Avia Świdnik 0-1 (W)
Stal Poniatowa 0-4 (W)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 (P)

Punktów: 34
Zdobyte bramki: 27
Stracone: 9


2. SPARTAKUS SZAROWOLA


Kadra:
Piotr Waśkiewicz, Łukasz Tybulczuk, Kogut Bohdan, Piotr Orzechowski, Norbert Beza, Aleksandr Hrynyszyn, Paweł Babiarz, Pavel Stadnicki, Taras Hamarnyk, Ivan Dykyy, Mateusz Cywka, Mykhaylo Dyachuk-Stavytskyy, Witalij Mielniczuk, Nazariy Raisha, Oleksandr Temerivskyi, Ihor Luts, Kamil Droździel, Dmytro Brovkin, Ihor Kozelko,
Igor Paskiv, Artur Cieślik

Strzelcy:
9 - Dmytro Browkin,
5 - Ihor Kozełko,
2 - Mychajło Diaczuk-Stawyckyj, Kamil Droździel, Ihor Paskiw, Nazarij Raisza,
1 - Iwan Dykyj, Taras Hamarnyk, Ihor Łuc


Wyniki spotkań Spartakusa:

U siebie:
Stal Kraśnik 1-0 (W)
Stal Mielec 1-0 (W)
Unia Nowa Sarzyna 1-2 (P)
Izolator Boguchwała 0-0 (R)
Avia Świdnik 0-0 (R)
Stal Poniatowa 6-0 (W)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-4 (P)

Na wyjeździe:
Stal Sanok 1-3 (W)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 (W)
Siarka Tarnobrzeg 0-4 (W)
Karpaty Krosno 1-2 (W)
Wisła Puławy 0-2 (W)
Wisłoka Dębica 0-1 (W)
Górnik II Łęczna 0-1 (W)
Podlasie Biała Podlaska 0-1 (W)

Punkty: 32
Zdobyte b. : 25
Stracone b. : 10


3.SIARKA TARNOBRZEG


Kadra:
Paweł Kozieł, Łukasz Ćwiczak, Marcin Stępień, Michał Kozłowski, Damian Sałek,
Jakub Łuczakowski, Łukasz Szymański, Grzegorz Oladele, Janusz Hynowski,
Mirosław Kabata, Roman Bobak, Konrad Pluta, Kamil Lipiec, Jakub Kwieciński,
Jacek Rożek, Łukasz Dziedzic, Przemysław Stąporski, Tomasz Walat, Paweł Krzemiński, Piotr Mazurkiewicz

Strzelcy:
4 - Przemysław Stąporski,
3 - Piotr Mazurkiewicz, Tomasz Walat,
2 - Mirosław Kabata, Damian Sałek,
1 - Paweł Krzemiński, Konrad Pluta, Marcin Stępień


Wyniki spotkań Siarki:

U siebie:
Stal Poniatowa 0-0 (R)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 (R)
Orlęta Radzyń Podlaski 5-1 (W)
Spartakus Szarowola 0-4 (P)
Wisła Puławy 2-1 (W)
Podlasie Biała Podlaska 0-0 (R)
Stal Mielec 2-2 (R)
Izolator Boguchwała 2-1 (W)

Na wyjeździe:
Górnik II Łęczna 2-0 (P)
Stal Sanok 2-0 (P)
Karpaty Krosno 0-0 (R)
Wisłoka Dębica 0-1 (W)
Stal Kraśnik 0-2 (W)
Unia Nowa Sarzyna 0-2 (W)
Avia Świdnik 1-2 (W)

Punkty: 26
Zdobyte b. : 18
Stracone b. : 14


4.IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Kadra:
Witold Kwaśny, Andrzej Paszek, Kamil Kwasek, Łukasz Pieniążek, Dawid Bobowski, Mirosław Iwanowski, Marcin Kopiec, Mateusz Padiasek, Krzysztof Szpond, Patryk Wiącek, Bartosz Worosz, Grzegorz Woźniak, Michał Bereś, Konrad Cupryś, Krzysztof Domin,
Jakub Jarosz, Bartek Karwat, Grzegorz Krzak, Jarosław Kuter, Dariusz Prędki,
Adrian Powierża, Krzysztof Sierżęga, Jaromir Skiba, Tomasz Płonka, Maciej Porada,
Maciej Rusin, Adrian Warzybok,

Strzelcy:
8 - Tomasz Płonka,
3 - Michał Bereś, Maciej Porada, Maciej Rusin,
2 - Krzysztof Szpond,
1 - Jaromir Skiba


Wyniki Spotkań Izolatora:

U siebie:
Wisłoka Dębica 1-0 (W)
Stal Kraśnik 1-1 (R)
Unia Nowa Sarzyna 1-0 (W)
Stal Poniatowa 3-0 (W)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-1 (W)
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 (W)
Karpaty Krosno 2-0 (W)

Na wyjeździe:
Wisła Puławy 2-0 (P)
Podlasie Biała Podlaska 0-0 (R)
Stal Mielec 1-1 (R)
Spartakus Szarowola 0-0 (R)
Avia Świdnik 0-0 (R)
Górnik II Łęczna 1-0 (P)
Stal Sanok 3-3 (R)
Siarka Tarnobrzeg 2-1 (P)

Punkty: 24
Zdobyte b. : 21
Stracone b. : 11


5.UNIA NOWA SARZYNA


Kadra:
Napieralski Konrad, Zastawny Artur, Ząbczyk Dominik, Bartnik Dariusz, Oślizło Kamil, Łuczak Artur, Gaca Piotr, Piotr Reptak, Mierzwa Marek, Grzegorz Sobota, Bednarz Stanisław, Bartosz Horajecki, Mateusz Kocur, Adam Kusiak, Piotr Sztaba, Gnatek Dawid, Juda Damian, Kusy Kamil, Micek Robert, Mierzwa Kamil, Paul Dominik, Radawiec Daniel, Szafran Paweł, Wtorek Paweł

Strzelcy:
7 - Stanisław Bednarz,
6 - Damian Juda,
3 - Daniel Radawiec,
2 - Mateusz Kocur, Kamil Oślizło,
1 - Robert Micek, Kamil Mierzwa


Wyniki spotkań Unii:

U siebie:
Podlasie Biała Podlaska 2-1 (W)
Stal Mielec 2-2 (R)
Avia Świdnik 2-0 (W)
Górnik II Łęczna 1-0 (W)
Stal Sanok 2-3 (P)
Siarka Tarnobrzeg 0-2 (P)
Wisła Puławy 1-1 (R)

Na wyjeździe:
Wisłoka Dębica 2-1 (P)
Stal Kraśnik 1-1 (R)
Spartakus Szarowola 1-2 (W)
Izolator Boguchwała 1-0 (P)
Stal Poniatowa 2-4 (W)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 (W)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 (W)
Karpaty Krosno 2-0 (P)

Punkty:24
Zdobyte: 22
Stracone: 18


6.STAL SANOK


Kadra:
Daniel Ziemba, Łukasz Psioda, Mateusz Janiec, Paweł Szpiech, Dawid Chudziak,
Mateusz Jaracz, Kamil Kruszyński, Piotr Łuczka, Mariusz Sumara, Jakub Zabkiewicz, Mateusz Szałankiewicz, Mateusz Faka, Dawid Kijowski, Marcin Borowczyk, Maciej Kuzicki, Łukasz Rajtar, Marek Węgrzyn, Michał Zajdel, Paweł Kosiba, Łukasz Tabisz, Artur Burkiet, Grzegorz Kuzian, Daniel Niemczyk, Rafał Nikody, Fabian Pańko, Piotr Spaliński,
Piotr Lorenc, Marcin Czenczek

Strzelcy:
7 - Marcin Borowczyk,
5 - Piotr Spaliński,
3 - Fabian Pańko,
2 - Paweł Kosiba,
1 - Maciej Kuzicki, Piotr Łuczka, Daniel Niemczyk, Rafał Nikody


Wyniki spotkań Stali:

U siebie:
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 (P)
Spartakus Szarowola 1-3 (P)
Siarka Tarnobrzeg 2-0 (W)
Wisła Puławy 2-3 (P)
Podlasie Biała Podlaska 1-0 (W)
Stal Mielec 1-1 (R)
Izolator Boguchwała 3-3 (R)
Stal Poniatowa 1-0 (W)

Na wyjeździe:
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 (W)
Karpaty Krosno 2-1 (P)
Wisłoka Dębica 2-2 (R)
Stal Kraśnik 1-1 (R)
Unia Nowa Sarzyna 2-3 (W)
Avia Świdnik 0-1 (W)
Górnik II Łęczna 1-1 (R)

Punkty: 23
Zdobyte:21
Stracone: 19


7.TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI


Kadra:
Łukasz Bartoszyk, Łukasz Wawrzusiszyn, Łukasz Chwała, Pawel Zatorski, Maciej Banaś, Rafał Myszkowski, Tomasz Sioma, Wojciech Hałasa, Patryk Nowosad, Michał Skiba, Sebastian Leśko, Bartosz Stefanik, Piotr Wójcik, Tomasz Ciećko, Tomasz Raczkiewicz, Ireneusz Baran, Marcin Żurawski, Wojciech Janicki, Jacek Kusiak, Przemyslaw Wawryca, Piotr Gozdek, Jarosław Pacholarz, Wojciech Wawrzusiszyn

Strzelcy:
4 - Ireneusz Baran, Przemysław Wawryca,
2 - Tomasz Ciećko, Piotr Gozdek, Jarosław Pacholarz,
1 - Rafał Myszkowski, Paweł Zatorski


Wyniki spotkań Tomasovii:

U siebie:
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 (R)
Karpaty Krosno 0-1 (P)
Wisłoka Dębica 2-0 (W)
Stal Kraśnik 2-0 (W)
Unia Nowa Sarzyna 0-2 (P)
Avia Świdnik 0-1 (P)
Górnik II Łęczna 2-1 (W)

Na wyjeździe:
Stal Sanok 0-1 (W)
Siarka Tarnobrzeg 0-0 (R)
Wisła Puławy 0-0 (R)
Podlasie Biała Podlaska 1-0 (P)
Stal Mielec 1-1 (R)
Izolator Boguchwała 5-1 (P)
Stal Poniatowa 1-2 (W)
Spartakus Szarowola 1-4 (W)

Punkty: 22
Zdobyte: 16
Stracone: 15


8.AVIA ŚWIDNIK


Kadra:
Mazur Krzysztof,Salasa Łukasz, Styżej Kamil, Grzegorczyk Patryk, Kleszcz Maciej,
Kubiak Marcin, Pielach Mateusz, Burak Krzysztof, Farotimi Damian, Gralewski Krzysztof, Kamiński Łukasz, Muszyński Radosław, Orzędowski Sebastian, Paluszek Damian,
Rusiecki Damian, Sztohryn Andrzej, Boniecki Krzysztof, Habian Andrij,
Mazurek Bartłomiej, Nowiński Adrian, Pranagal Paweł

Strzelcy:
5 - Damian Rusiecki,
2 - Bartłomiej Mazurek,
1 - Krzysztof Gralewski, Patryk Grzegorczyk, Andrij Habjan, Marcin Kubiak


Wyniki spotkań Avii:

U siebie:
Wisła Puławy 2-1 (W)
Podlasie Biała Podlaska 1-1 (R)
Stal Mielec 1-0 (W)
Izolator Boguchwała 0-0 (R)
Górnik II Łęczna 0-1 (P)
Stal Sanok 0-1 (P)
Siarka Tarnobrzeg 1-2 (P)

Na wyjeździe:
Karpaty Krosno 2-2 (R)
Wisłoka Dębica 0-0 (R)
Stal Kraśnik 1-2 (W)
Unia Nowa Sarzyna 2-0 (P)
Spartakus Szarowola 0-0 (R)
Stal Poniatowa 1-2 (W)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 (W)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 (R)

Punkty: 21
Zdobyte: 12
Stracone: 12


9.PODLASIE BIAŁA PODLASKA


Kadra:
Michał Krukowski, Dmitry Ekimov, Andrzej Ochrymiuk, Wojciech Jarzynka,
Tomasz Jaszczyński, Jarosław Szendel, Mateusz Woroniecki, Konrad Więcierzewski, Radosław Leonowicz, Daniel Mielnik, Mateusz Bojarczuk, Łukasz Mirończuk, Paweł Komar
Bartosz Więckowski, Kamil Staszczuk, Rafał Adamiuk, Marcin Korneluk (kapitan),
Michał Magier, Piotr Litwiniuk, Patrik Magier, Damian Świderski, Paweł Boguszewski, Adrian Jesionek, Marek Piotrowicz, Rafał Borysiuk, Arkadiusz Maksymiuk,
Michał Sobiczewski, Zbigniew Stonio, Damian Guzek, Łukasz Jaszczyński,
Michał Litwinczuk

Strzelcy:
3 - Damian Guzek, Patrik Magier, Marek Piotrowicz,
1 - Artur Bożyk, Wojciech Jarzynka, Zbigniew Stonio


Wyniki spotkań Podlasia:

U siebie:
Stal Mielec 1-0 (W)
Izolator Boguchwała 0-0 (R)
Stal Poniatowa 1-1 (R)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 (W)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 (R)
Karpaty Krosno 2-0 (W)
Wisłoka Dębica 0-1 (P)
Spartakus Szarowola 0-1 (P)

Na wyjeździe:
Unia Nowa Sarzyna 2-1 (P)
Avia Świdnik 1-1 (R)
Górnik II Łęczna 3-0 (P)
Stal Sanok 1-0 (P)
Siarka Tarnobrzeg 0-0 (R)
Wisła Puławy 2-3 (W)
Stal Kraśnik 0-1 (W)

Punkty: 20
Zdobyte: 12
Stracone 13


10.WISŁA PUŁAWY


Kadra:
Łukasz Kuśmierz, Paweł Socha, Rafał Dryk, Mateusz Gawrysiak, Kamil Leszczyński,
Adam Mróz, Damian Pietroń, Andrij Procyk, Mateusz Chmielnicki, Michał Chwiszczuk, Sebastian Dziosa, Daniel Krakiewicz, Kamil Marciniak, Dawid, Piotr Mokiejewski,
Rafał Rzędzicki, Michał Stecyszyn, Łukasz Giza, Wojciech Kępka, Konrad Nowak,
Mateusz Kamola, Mateusz Kubica

Strzelcy:
9 - Łukasz Giza,
8 - Wojciech Kępka,
2 - Dawid Matyjaszek, Piotr Mokiejewski,
1 - Rafał Dryk, Konrad Nowak, Andrij Procyk


Wyniki spotkań Wisły:

U siebie:
Stal Mielec 0-2 (P)
Podlasie Biała Podlaska 2-3 (P)
Spartakus Szarowola 0-2 (P)
Karpaty Krosno 3-3 (R)
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 (W)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 (R)
Stal Poniatowa 1-1 (R)
Izolator Boguchwała 2-0 (W)

Na wyjeździe:
Unia Nowa Sarzyna 1-1 (R)
Stal Kraśnik 0-2 (W)
Wisłoka Dębica 0-3 (W)
Siarka Tarnobrzeg 2-1 (P)
Stal Sanok 2-3 (W)
Górnik II Łęczna 4-2 (P)
Avia Świdnik 2-1 (P)

Punkty: 19
Zdobyte: 24
Stracone: 22


11.STAL KRAŚNIK


Kadra:
Kamil Beszczyński, Karol Herda, Daniel Beszczyński, Ołeksij Czerkaszyn,
Łukasz Gołębiowski, Serhij Sawczuk, Damian Wojtysiak, Piotr, Kamil, Łukasz Gromba, Karol Iwanowicz, Anatolij Ławryszyn, Imeda Putkaradze, Karol Ręba, Daniel Szewc,
Filip Drozd, Damian Dudek, Nazar Litun,Marceli Pacek

Strzelcy:
3 - Łukasz Gromba, Daniel Szewc,
2 - Nazar Litun,
1 - Piotr Binkiewicz, Filip Drozd, Anatolij Ławryszyn, Marceli Pacek


Wyniki spotkań Stali:

U siebie:
Unia Nowa Sarzyna 1-1 (R)
Avia Świdnik 1-2 (P)
Górnik II Łęczna 1-2 (P)
Stal Sanok 1-1 (R)
Siarka Tarnobrzeg 0-1 (P)
Wisła Puławy 0-2 (P)
Podlasie Biała Podlaska 0-1 (P)

Na wyjeździe:
Spartakus Szarowola 0-1 (W)
Stal Mielec 1-1 (R)
Izolator Boguchwała 1-1 (R)
Stal Poniatowa 0-2 (W)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 (P)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 (W)
Karpaty Krosno 0-1 (W)
Wisłoka Dębica 2-1 (P)

Punkty: 16
Zdobyte: 12
Stracone: 17


12. STAL MIELEC


Kadra:
Sebastian Kusak, Przemysław Ślarski, Grzegorz Witkowski, Sebastian Duda,
Krystian Getinger, Maciej Gozdecki, Szymon Kardyś, Kamil Kościelny, Piotr Kołacz,
Paweł Mroziński, Mateusz Podstolak, Krystian Pydych, Rafał Pydych, Kamil Hul,
Jakub Kędzior, Kornel Kołacz, Patryk Krzystyniak, Grzegorz Łącz, Piotr Mroziński,
Piotr Marek, Jakub Osmola, Ireneusz Ryniewicz, Damian Skiba, Kamil Tułacz, Paweł Ciuła, Arkadiusz Dąbek, Piotr Drwal, Daniel Góra, Łukasz Korab, Paweł Sedlaczek, Igor Wójtowicz

Strzelcy:
3 - Daniel Góra, Rafał Pydych,
2 - Łukasz Korab, Piotr Mroziński, Damian Skiba,
1 - Krystian Getinger, Jakub Kędzior, Paweł Mroziński, Ireneusz Ryniewicz


Wyniki spotkań Stali:

U siebie:
Stal Kraśnik 1-1 (R)
Izolator Boguchwała 1-1 (R)
Stal Poniatowa 0-1 (P)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 (R)
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 (W)
Karpaty Krosno 2-2 (R)
Wisłoka Dębica 2-0 (W)

Na wyjeździe:
Podlasie Biała Podlaska 1-0 (P)
Spartakus Szarowola 1-0 (P)
Unia Nowa Sarzyna 2-2 (R)
Avia Świdnik 1-0 (P)
Górnik II Łęczna 1-0 (P)
Stal Sanok 1-1 (R)
Siarka Tarnobrzeg 2-2 (R)
Wisła Puławy 0-2 (W)

Punkty: 16
Zdobyte: 16
Stracone: 15


13.STAL PONIATOWA


Kadra:
Marcin Mańka, Daniel Piłat, Andrij Radczenko, Norbert Frączek, Jarosław Grajper,
Marcin Nowak, Dominik Pietras, Damian Pluta, Piotr Styżej, Łukasz Długosz,
Konrad Gołębiowski, Adrian Kowalski, Damian Miazga, Grzegorz Olchawski,
Mykoła Sokołowskyj, Rafał Szczawiński, Jewhen Szyman, Tomasz Wójcik,
Łukasz Zawadzki, Karol Czajka, Michał Czarnecki, Krzysztof Jabłoński,
Mateusz Majchrowski, Ołeksandr Omeljanow, Emil Potapczuk, Mateusz Wojewódka, Jarosław Wyroślak

Strzelcy:
3 - Dominik Pietras,
2 - Michał Czarnecki, Krzysztof Jabłoński,
1 - Marcin Nowak, Ołeksandr Omeljanow, Rafał Szczawiński, Jarosław Wyroślak


Wyniki spotkań Stali:

U siebie:
Karpaty Krosno 2-1 (W)
Wisłoka Dębica 1-0 (W)
Stal Kraśnik 0-2 (P)
Unia Nowa Sarzyna 2-4 (P)
Avia Świdnik 1-2 (P)
Górnik II Łęczna 0-4 (P)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 (P)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 (W)

Na wyjeździe:
Siarka Tarnobrzeg 0-0 (R)
Wisła Puławy 1-1 (R)
Podlasie Biała Podlaska 1-1 (R)
Stal Mielec 0-1 (W)
Izolator Boguchwała 3-0 (P)
Spartakus Szarowola 6-0 (P)
Stal Sanok 1-0 (P)

Punkty: 15
Zdobyte: 11
Stracone: 27


14. KARPATY KROSNO


Kadra:
Daniel Albrycht, Piotr Hajduk, Marcin Korbecki, Mariusz Gąsiorek, Konrad Gonet,
Mateusz Gorzenik, Wasyl Hryhorowycz, Albin Kijowski, Marcin Włodarski, Lech Czaja, Paweł Fydrych, Radosław Macnar, Marcin Majcher, Michał Moroń, Jakub Popielarz, Sławomir Przybyła, Daniel Ruszała, Robert Sico, Łukasz Śliwiński, Tomasz Ziobro,
Maciej Biliński, Bartłomiej Buczek, Rafał Sakowski, Krzysztof Szymański

Strzelcy:
5 - Krzysztof Szymański,
3 - Maciej Biliński,
2 - Bartłomiej Buczek, Lech Czaja,
1 - Radosław Macnar, Jakub Popielarz


Wyniki spotkań Karpat:

U siebie:
Avia Świdnik 2-2 (R)
Górnik II Łęczna 0-1 (P)
Stal Sanok 2-1 (W)
Siarka Tarnobrzeg 0-0 (R)
Spartakus Szarowola 1-2 (P)
Wisłoka Dębica 0-0 (R)
Stal Kraśnik 0-1 (P)
Unia Nowa Sarzyna 2-0 (W)

Na wyjeździe:
Stal Poniatowa 2-1 (P)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 (W)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 (R)
Wisła Puławy 3-3 (R)
Podlasie Biała Podlaska 2-0 (P)
Stal Mielec 2-2 (R)
Izolator Boguchwała 2-0 (P)

Punkty: 15
Zdobyte: 14
Stracone: 18


15. WISŁOKA DĘBICA


Kadra:
Bartłomiej Dydo, Dawid Bielatowicz, Gabriel Cyza, Mateusz Kędzior, Adrian Konrad,
Dawid Panek, Maciej Piłat, Mirosław Pokrywka, Damian Pyskaty, Mateusz Rzucidło, Tomasz Barycza, Mateusz Kantor, Damian Mądro, Dawid Rokita, Sebastian Wolak, Mariusz Wolański, Michał Wolański, Tomasz Zych, Michał Sołek, Kamil Zięba, Bartosz Zołotar

Strzelcy:
3 - Tomasz Barycza,
1 - Damian Mądro, Damian Pyskaty, Sebastian Wolak, Bartosz Zołotar


Wyniki spotkań Wisłoki:

U siebie:
Unia Nowa Sarzyna 2-1 (W)
Avia Świdnik 0-0 (R)
Górnik II Łęczna 0-4 (P)
Stal Sanok 2-2 (R)
Siarka Tarnobrzeg 0-1 (P)
Wisła Puławy 0-3 (P)
Spartakus Szarowola 0-1 (P)
Stal Kraśnik 2-1 (W)

Na wyjeździe:
Izolator Boguchwała 1-0 (P)
Stal Poniatowa 1-0 (P)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 (P)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 (R)
Karpaty Krosno 0-0 (R)
Podlasie Biała Podlaska 0-1 (W)
Stal Mielec 2-0 (P)

Punkty: 13
Zdobyte B. : 7
Stracone B.: 19


16. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI


Kadra:
Fabian Ciok, Krzysztof Stężała, Przemysław Bednarczyk, Piotr Gmur, Wojciech Jakubiec, Krzysztof Kępa, Dominik Korniluk, Adrian Kozłowski, Dariusz Ptaszyński, Daniel Syta, Adrian Zarzecki, Marcin Antczak, Jakub Cetnarski, Arkadiusz Dąbrowski, Łukasz Dąbrowski, Sebastian Koczkodaj, Rafał Krasuski, Marek Leszkiewicz, Paweł Pliszka, Bartłomiej Raba, Rafał Wej, Marcin Chyła, Łukasz Jędruszczak, Damian, Patryk Romaniuk, Daniel Rostek

Strzelcy:
3 - Patryk Romaniuk,
1 - Marcin Chyła, Wojciech Jakubiec


Wyniki spotkań Orląt:

U siebie:
Górnik II Łęczna 1-2 (P)
Stal Sanok 0-1 (P)
Spartakus Szarowola 1-2 (P)
Karpaty Krosno 0-0 (R)
Wisłoka Dębica 0-0 (R)
Stal Kraśnik 0-1 (P)
Unia Nowa Sarzyna 0-2 (P)
Avia Świdnik 0-0 (R)

Na wyjeździe:
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 (R)
Siarka Tarnobrzeg 5-1 (P)
Wisła Puławy 3-0 (P)
Podlasie Biała Podlaska 1-1 (R)
Stal Mielec 2-0 (P)
Izolator Boguchwała 3-0 (P)
Stal Poniatowa 1-0 (P)

Punkty: 5
Zdobyte B. : 5
Stracone B.: 24
luki08 dnia 22 listopad 2009 · 3 komentarze · 3506 czytań ·Drukuj
Komentarze
1466
bialo-zielony emigrant dnia 25 listopad 2009 00:59:26
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091124/SPORT02/892138892
958
luki08 dnia 25 listopad 2009 20:30:07
Dydo na testach w OKOCIMSKIM KS BRZESKO
32
bzd dnia 26 listopad 2009 19:23:39
Odejście Bartka byłoby strasznym osłabieniem drużyny. Na razie to tylko testy, ale ryzyko istniejeSmutek.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tabela Terminarz
Lp.
Klub
M Pkt
1.
WISŁOKA DĘBICA
17 36
2.
Polonia Przemyśl
17 36
3.
Izolator Boguchwała
17 34
4.
Ekoball Sanok
17 33
5.
Wisłok Wiśniowa
17 32
6.
Rzemieślnik Pilzno
17 30
7.
Karpaty Krosno
17 29
8.
Piast Tuczempy
17 28
9.
Igloopol Dębica
17 26
10.
JKS Jarosław
17 25
11.
Sokół Kolbuszowa Dolna
17 21
12.
KS Wiązownica
17 21
13.
Błękitni Ropczyce
17 20
14.
Orzeł Przeworsk
17 18
15.
Przełom Besko
17 12
16.
Stal Gorzyce
17 12
17.
Sokół Nisko
17 10
18.
Korona Rzeszów
17 6
Mecze

IV LIGA

2018-11-17 13:00 | Relacja

Stal Gorzyce

Stal
Gorzyce

1:2

1:1

Wisłoka

Wisłoka

Strzelcy

  • 1:1 Lubera 16'
  • 1:2 Lubera 78'

IV LIGA

2019-03-15

JKS Jarosław

JKS
Jarosław

VS

Wisłoka

Wisłoka

Sponsorzy


















Statystyki reklamowe
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 455
Najnowszy użytkownik: Doni
Warto zaglądnąć
Biuro Podróży ANTURJA

MCARD - Produkcja kart plastikowych