11. kolejka - wyniki i podsumowanie
Podsumowanie 11 kolejki spotkań III ligi podkarpacko - lubelskiej

Spartakus Szarowola – Stal Poniatowa 6:0

Vice-lider podejmował na własnym boisku w Szarowoli drużynę z Poniatowej. Mecz był jednostronnym widowiskiem, w którym drużyna gospodarzy rozgromiła Stal aż 6:0. Bramki dla Spartakusa strzelali głównie pozyskani piłkarze z Ukrainy, Hat-tricka zdobył Dmytro Browkin, dwie bramki dołożył Nazarij Raisza oraz w ostatniej minucie Ihor Kozełko.

Avia Świdnik – Górnik II Łęczna 0-1

Górnik II Łęczna nie przerywa passy w lidze i po raz kolejny dowiódł o formie, jaką mają i wygrali 10 mecz przegrywając tylko raz. Tym razem na porażkę skazana została Avia Świdnik, którą pokonali 0:1 Jedyną bramkę w meczu zdobył pod koniec spotkania Paweł Jędrzejuk

Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-1

Drużyna Izolatora podejmowała na własnym boisku drużynę z Tomaszowa Lubelskiego. Nie składało się to na jednostronne widowisko gdzie drużyna gospodarzy będzie grała wyśmienicie. Izolator pokonał w pięknym stylu Tomasovię aż 5-1. Dwie bramki strzelił Michał Bereś, a po jednej dołożyli Tomasz Płonka, Maciej Porada oraz Maciej Rusin.

Unia Nowa Sarzyna – Stal Sanok 2-3

Unia na własnym boisku podejmowała trudnego rywala, jakim była Stal Sanok. W meczu było dużo fauli świadczą o tym podyktowane dwa rzuty karne dla drużyny gości. Gdy już Unia cieszyła się z wywalczonego remisu w 90 minucie spotkania po raz drugi sędzia pokazał na wapno. I tak Stal wygrała 2:3. Bramki dla wygranej drużyny strzelili:
Marcin Borowczyk 29 (k), 90 (k), Piotr Łuczka 84

Stal Mielec – Orlęta Radzyń Podlaski 2-0

Spotkanie dwóch outsiderów tabeli. Przed ostatnia w tabeli Stal Mielec podejmowała zamykającą tabele drużyna z Radzynia Podlaskiego. Gospodarze po 10 meczach bez zwycięstwa przełamali niemoc i wygrali 2-0 po bramkach Rafała Pydycha. Po tym spotkaniu Stal zanotowała wzrost o jedną pozycje w tabeli wyprzedzając Wisłokę.

Stal Kraśnik – Siarka Tarnobrzeg 0-2

Drużyna z Kraśnika podejmowała tarnobrzeską Siarkę. Goście podczas tego meczu udowodnili, że potrafią sobie radzić w lidze, choć na początku sezonu sobie nie radzili. Po raz 5 z rzędu jeszcze nie przegrali. Już w pierwszej minucie bramkę z rzutu karnego strzelił Marcin Stępień oraz jeszcze w pierwszej połowie bramkę strzelił Konrad Pluta. Po jego bramce do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Podlasie Biała Podlaska – Karpaty Krosno 2-0

Najdalalej połozony rywal w lidze Podlasie Biała Podlaska podejmowała na własnym boisku drużyne z Krosna. Faworytem spotkania byli gospodarze i pewnie wygrali 2-0. Dwie bramki na swoje konto dołożył Damian Guzek.