Harmonogram szkółki piłkarskiej od 7 do 13 października
Poniżej prezentujemy tygodniowy harmonogram treningów szkółki piłkarskiej Wisłoki Dębica od 7 do 13 października:


Junior starszy rocznik 1995/96

Trener Maciej Szczeklik tel. 609 657 602
-poniedziałek 07.10 Euroboisko 17:00-18:30
-wtorek 08.10 Euroboisko 17:30-18:45
-środa 02.10 orlik na Jordanie 17:00
-czwartek 10.10 Euroboisko 16:30-18:00
-niedziela 13.10 Euroboisko mecz mistrzowski Wisłoka - Czuwaj Przemyśl 10:30-12:30

Junior młodszy rocznik 1997/98
Trener Wojciech Szydło tel. 608 189 843
-poniedziałek 07.10 Euroboisko 17:00-18:30
- wtorek 08.10 orlik na Jordanie 17:00
-czwartek 10.10 Euroboisko 16:30-18:00
-niedziela 13.10 Euroboisko mecz mistrzowski Wisłoka - Czuwaj Przemyśl 13:00-15:00

Trampkarz starszy rocznik 1999
Trener Sławomir Maik tel. 506 511 998
-wtorek 08.10 Euroboisko mecz mistrzowski Wisłoka - Brzostowianka Brzostek 15:45-17:30
-środa 09.10 Euroboisko 16:00-17:30
-piątek 11.10 Euroboisko 16:00-17:30

Trampkarz młodszy rocznik 2000
Trener Marcin Sypel tel. 662 341 520
-środa 09.10 Euroboisko 16:00-17:30
-piątek 11.10 Euroboisko 16:00-17:30

Młodzik starszy rocznik 2001
Trener Marcin Juszkiewicz tel. 511 632 355
-wtorek 08.10 Euroboisko 14:45-16:00
-czwartek 10.10 Euroboisko 16:30-18:00

Młodzik młodszy rocznik 2002/03
Trener Dariusz Kantor tel. 535 352 501
-wtorek 08.10 Euroboisko 14:45-16:00
-czwartek 10.10 Euroboisko 16:30-18:00

Szkółka BAMBINI roczniki 2004/2005
Trenerzy:
Krzysztof Podlasek tel. 603 252 701
Janusz Wolański tel. 502 454 031
Waldemar Piątek tel. 606 476 658
Mateusz Kędzior tel. 881 649 506
-poniedziałek 07.10 sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 3. 17:00-18:00
-środa 09.10 sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 3. 17:00-18:00

Szkółka BAMBINI MINI roczniki 2006/2007/2008/2009
Trenerzy:
Krzysztof Podlasek tel. 603 252 701
Janusz Wolański tel. 502 454 031
Waldemar Piątek tel. 606 476 658
Mateusz Kędzior tel. 881 649 506
-poniedziałek 07.10 sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 3. 16:00-17:00
-środa 09.10 sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 3. 16:00-17:00

Zapraszamy wszystkich!!!
bzd dnia 05 październik 2013 · 0 komentarzy · 1312 czytań ·Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tabela Terminarz
Lp.
Klub
M Pkt
1.
WISŁOKA DĘBICA
17 36
2.
Polonia Przemyśl
17 36
3.
Izolator Boguchwała
17 34
4.
Ekoball Sanok
17 33
5.
Wisłok Wiśniowa
17 32
6.
Rzemieślnik Pilzno
17 30
7.
Karpaty Krosno
17 29
8.
Piast Tuczempy
17 28
9.
Igloopol Dębica
17 26
10.
JKS Jarosław
17 25
11.
Sokół Kolbuszowa Dolna
17 21
12.
KS Wiązownica
17 21
13.
Błękitni Ropczyce
17 20
14.
Orzeł Przeworsk
17 18
15.
Przełom Besko
17 12
16.
Stal Gorzyce
17 12
17.
Sokół Nisko
17 10
18.
Korona Rzeszów
17 6
Mecze

IV LIGA

2018-11-17 13:00 | Relacja

Stal Gorzyce

Stal
Gorzyce

1:2

1:1

Wisłoka

Wisłoka

Strzelcy

  • 1:1 Lubera 16'
  • 1:2 Lubera 78'

IV LIGA

2019-03-15

JKS Jarosław

JKS
Jarosław

VS

Wisłoka

Wisłoka

Sponsorzy


















Statystyki reklamowe
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 455
Najnowszy użytkownik: Doni
Warto zaglądnąć
Biuro Podróży ANTURJA

MCARD - Produkcja kart plastikowych