Wisłoka Dębica - Wisłok Wiśniowa 4:1 (3:0)
Dwie bramki Darka Kantora i dwie Marcina Juszkiewicza! Zwycięstwo 4:1 nad wysoko notowanym Wisłokiem Wiśniowa w pełni zadowoliło liczną jak na 5 ligę publiczność na Parkowej 1.

Bramek mogło być więcej i to dla Wisłoki chociaż początek meczu tego nie zapowiadał. Pierwsze 20 minut to badanie sił i walka o zdominowanie środka boiska. Goście jako jedna z nielicznych drużyn goszczących w Dębicy nie ograniczali się do pilnowania własnego pola karnego. Badanie własnych możliwości skończyło się w 31 minucie. Darek Kantor na pełnym biegu wpadł z lewej strony w pole karne Wisłoka i mimo tego, że był mocno naciskany przez obrońców gości zdołał utrzymać piłkę przy nodze i strzałem przy ziemi pokonał Dzioka. 1:0 i szał na trybunach!

W 38 minucie świetnym rajdem prawą stroną w swoim stylu popisał się Kamil Adranowicz i idealnie dograł na głowę Darka Kantora, który podwyższył wynik na 2:0.

Drużyna z Wiśniowej straciła już wszystkie argumenty i zaczęły się głupie faule oraz niepotrzebne dyskusje z arbitrem.

3:0 to już błąd Dzioka. Marcin Juszkiewicz zdecydował się na strzał z około 18 metrów, a bramkarz Wisłoka interweniował tak niefortunnie, że piłka po jego rękach wpadła do bramki tuż przy prawym słupku.

Przed przerwą warte odnotowania było jeszcze dziecinne zachowanie Kuty z Wiśniowej. Zawodnik ten miał już na koncie jedną żółtą kartkę i mimo tego zażyczył sobie jeszcze jednej kartki. Kiedy Szczęch podawał ręką piłkę naszemu obrońcy to Kuta niczym siatkarz podskoczył do góry i złapał rękami futbolówkę. Goście schodzili do szatni w dziesięciu.

Po przerwie nasi zawodnicy grali już na całkowitym luzie. Liczne akcje mogły zmienić rezultat spotkania na naszą korzyść, ale zabrakło trochę szczęścia i koncentracji.

Nasi mogli strzelić kilka bramek, a strzelili jedną. W 63 minucie bardzo aktywny Juszkiewicz lekkim strzałem z bliska podwyższył na 4:0.

Goście mimo niepowodzenia zdobyli jednak honorową bramkę. W 78 minucie Cisło wykorzystał trochę nonszalancką postawę naszych defensorów i z około 12 metrów strzelił w lewy róg pokonując Szczęcha.

Wysokie zwycięstwo 4:1 bardzo ucieszyło wszystkich kibiców biało-zielonych. Nasi piłkarze zagrali bardzo dobry mecz i wygrali w pełni zasłużenie.

Gratulacje!

WISŁOKA: Szczęch - Konrad, Weres, Oślizło, Ivanovskyy, Cieślik (63. Wolak), Micek (71. Kot), Juszkiewicz, Adranowicz (59. Barycza), Tabor (68. Pęcak), Kantor.

1:0 Kantor 31 min.
2:0 Kantor 38 min.
3:0 Juszkiewicz 43 min.
4:0 Juszkiewicz 63 min.
4:1 Cisło 78 min.

Żółte kartki dla Wisłoki: Adranowicz, Ivanovskyy.

Sędziowali: jako główny Jakub Tomoń oraz Tomasz Węgrzyn i Mateusz Tomoń jako liniowi (KS Rzeszów).

Widzów: około 450.