Terminarz Klasy Okręgowej grupy Dębica
Kolejka 1 - 11-12 sierpnia
Kaskada Kamionka - Chemik Pustków
Radomyślanka - Victoria Czermin
Brzostowianka - Wisłok Wiśniowa
Start Wola Mielecka - Czarnovia Czarna
Igloopol Dębica - Lechia Sędziszów Małopolski
Błękitni Ropczyce - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Sokół K.D. - Wisłoka Dębica
Raniżovia Raniżów - Zryw Dzikowiec

Kolejka 2 - 15 sierpnia
Chemik Pustków - Zryw Dzikowiec
Wisłoka Dębica - Raniżovia Raniżów
Pogórze W.S. - Sokół Kolbuszowa Dolna
Lechia S.M. - Błękitni Ropczyce
Czarnovia Czarna - Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa - Start Wola Mielecka
Victoria Czermin - Brzostowianka Brzostek
Kaskada Kamionka - Radomyślanka Radomyśl Wielki

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
Radomyślanka Radomyśl Wielki - Chemik Pustków
Brzostowianka Brzostek - Kaskada Kamionka
Start Wola Mielecka - Victoria Czermin
Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce - Czarnovia Czarna
Sokół Kolbuszowa Dolna - Lechia Sędziszów Małopolski
Raniżovia Raniżów - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Zryw Dzikowiec - Wisłoka Dębica

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
Chemik Pustków - Wisłoka Dębica
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Zryw Dzikowiec
Lechia Sędziszów Małopolski - Raniżovia Raniżów
Czarnovia Czarna - Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa - Błękitni Ropczyce
Victoria Czermin - Igloopol Dębica
Kaskada Kamionka - Start Wola Mielecka
Radomyślanka Radomyśl Wielki - Brzostowianka Brzostek

Kolejka 5 - 1-2 września
Brzostowianka Brzostek - Chemik Pustków
Start Wola Mielecka - Radomyślanka Radomyśl Wielki
Igloopol Dębica - Kaskada Kamionka
Błękitni Ropczyce - Victoria Czermin
Sokół Kolbuszowa Dolna - Wisłok Wiśniowa
Raniżovia Raniżów - Czarnovia Czarna
Zryw Dzikowiec - Lechia Sędziszów Małopolski
Wisłoka Dębica - Pogórze Wielopole Skrzyńskie

Kolejka 6 - 8-9 września
Chemik Pustków - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Lechia Sędziszów Małopolski - Wisłoka Dębica
Czarnovia Czarna - Zryw Dzikowiec
Wisłok Wiśniowa - Raniżovia Raniżów
Victoria Czermin - Sokół Kolbuszowa Dolna
Kaskada Kamionka - Błękitni Ropczyce
Radomyślanka Radomyśl Wielki - Igloopol Dębica
Brzostowianka Brzostek - Start Wola Mielecka

Kolejka 7 - 15-16 września
Start Wola Mielecka - Chemik Pustków
Igloopol Dębica - Brzostowianka Brzostek
Błękitni Ropczyce - Radomyślanka Radomyśl Wielki
Sokół Kolbuszowa Dolna - Kaskada Kamionka
Raniżovia Raniżów - Victoria Czermin
Zryw Dzikowiec - Wisłok Wiśniowa
Wisłoka Dębica - Czarnovia Czarna
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Lechia Sędziszów Małopolski

Kolejka 8 - 22-23 września
Chemik Pustków - Lechia Sędziszów Małopolski
Czarnovia Czarna - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Wisłok Wiśniowa - Wisłoka Dębica
Victoria Czermin - Zryw Dzikowiec
Kaskada Kamionka - Raniżovia Raniżów
Radomyślanka Radomyśl Wielki - Sokół Kolbuszowa Dolna
Brzostowianka Brzostek - Błękitni Ropczyce
Start Wola Mielecka - Igloopol Dębica

Kolejka 9 - 29-30 września
Igloopol Dębica - Chemik Pustków
Błękitni Ropczyce - Start Wola Mielecka
Sokół Kolbuszowa Dolna - Brzostowianka Brzostek
Raniżovia Raniżów - Radomyślanka Radomyśl Wielki
Zryw Dzikowiec - Kaskada Kamionka
Wisłoka Dębica - Victoria Czermin
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Wisłok Wiśniowa
Lechia Sędziszów Małopolski - Czarnovia Czarna

Kolejka 10 - 6-7 października
Chemik Pustków - Czarnovia Czarna
Wisłok Wiśniowa - Lechia Sędziszów Małopolski
Victoria Czermin - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kaskada Kamionka - Wisłoka Dębica
Radomyślanka Radomyśl Wielki - Zryw Dzikowiec
Brzostowianka Brzostek - Raniżovia Raniżów
Start Wola Mielecka - Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica - Błękitni Ropczyce

Kolejka 11 - 13-14 października
Błękitni Ropczyce - Chemik Pustków
Sokół Kolbuszowa Dolna - Igloopol Dębica
Raniżovia Raniżów - Start Wola Mielecka
Zryw Dzikowiec - Brzostowianka Brzostek
Wisłoka Dębica - Radomyślanka Radomyśl Wielki
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Kaskada Kamionka
Lechia Sędziszów Małopolski - Victoria Czermin
Czarnovia Czarna - Wisłok Wiśniowa

Kolejka 12 - 20-21 października
Chemik Pustków - Wisłok Wiśniowa
Victoria Czermin - Czarnovia Czarna
Kaskada Kamionka - Lechia Sędziszów Małopolski
Radomyślanka Radomyśl Wielki - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Brzostowianka Brzostek - Wisłoka Dębica
Start Wola Mielecka - Zryw Dzikowiec
Igloopol Dębica - Raniżovia Raniżów
Błękitni Ropczyce - Sokół Kolbuszowa Dolna

Kolejka 13 - 27-28 października
Sokół Kolbuszowa Dolna - Chemik Pustków
Raniżovia Raniżów - Błękitni Ropczyce
Zryw Dzikowiec - Igloopol Dębica
Wisłoka Dębica - Start Wola Mielecka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Brzostowianka Brzostek
Lechia Sędziszów Małopolski - Radomyślanka Radomyśl Wielki
Czarnovia Czarna - Kaskada Kamionka
Wisłok Wiśniowa - Victoria Czermin

Kolejka 14 - 3-4 listopada
Chemik Pustków - Victoria Czermin
Kaskada Kamionka - Wisłok Wiśniowa
Radomyślanka Radomyśl Wielki - Czarnovia Czarna
Brzostowianka Brzostek - Lechia Sędziszów Małopolski
Start Wola Mielecka - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Igloopol Dębica - Wisłoka Dębica
Błękitni Ropczyce - Zryw Dzikowiec
Sokół Kolbuszowa Dolna - Raniżovia Raniżów

Kolejka 15 - 10-11 listopada
Raniżovia Raniżów - Chemik Pustków
Zryw Dzikowiec - Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłoka Dębica - Błękitni Ropczyce
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski - Start Wola Mielecka
Czarnovia Czarna - Brzostowianka Brzostek
Wisłok Wiśniowa - Radomyślanka Radomyśl Wielki
Victoria Czermin - Kaskada Kamionka

bzd dnia 23 lipiec 2012 · 0 komentarzy · 2018 czytań ·Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tabela Terminarz
Lp.
Klub
M Pkt
1.
WISŁOKA DĘBICA
17 36
2.
Polonia Przemyśl
17 36
3.
Izolator Boguchwała
17 34
4.
Ekoball Sanok
17 33
5.
Wisłok Wiśniowa
17 32
6.
Rzemieślnik Pilzno
17 30
7.
Karpaty Krosno
17 29
8.
Piast Tuczempy
17 28
9.
Igloopol Dębica
17 26
10.
JKS Jarosław
17 25
11.
Sokół Kolbuszowa Dolna
17 21
12.
KS Wiązownica
17 21
13.
Błękitni Ropczyce
17 20
14.
Orzeł Przeworsk
17 18
15.
Przełom Besko
17 12
16.
Stal Gorzyce
17 12
17.
Sokół Nisko
17 10
18.
Korona Rzeszów
17 6
Mecze

IV LIGA

2018-11-17 13:00 | Relacja

Stal Gorzyce

Stal
Gorzyce

1:2

1:1

Wisłoka

Wisłoka

Strzelcy

  • 1:1 Lubera 16'
  • 1:2 Lubera 78'

IV LIGA

2019-03-15

JKS Jarosław

JKS
Jarosław

VS

Wisłoka

Wisłoka

Sponsorzy


















Statystyki reklamowe
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 455
Najnowszy użytkownik: Doni
Warto zaglądnąć
Biuro Podróży ANTURJA

MCARD - Produkcja kart plastikowych