Wisłoka - AKS Busko Zdrój 6:0 (6:0)
W dniu dzisiejszym piłkarze Wisłoki pokonali w meczu inaugurującym rundę wiosenną III ligi małopolskiej drużynę AKS Busko Zdrój w stosunku 6:0! Bramki dla "biało-zielonych" strzelali: Barycza, Mateusz Wolański x2, Królikowski, Michał Wolański x2

Skład Wisłoki: Zarychta - Murdza, Konrad, Król, Kleinschmidt - Kalita, Michal Wolański, Pęgiel, Barycza - Królikowski, Mateusz Wolański
Ponadto zagrali: Mądro, D. Kantor, Kubisztal, Mariusz Wolański
Lodzik dnia 25 marzec 2007 · 25 komentarzy · 3729 czytań ·Drukuj
111
Seba dnia 25 marzec 2007 17:41:34
Jeśli dobrze widziałem to bramki : Mateusz Wolański 2 Michał Wolański 2 Królikowski 1(chyba najladniejsza)i Łukasz Barycza.Oprócz tego ok 4 bramek nieuznanych przez sedziego(głównie strzały Wolańskiego i Królikowskiego)
305
Takiti dnia 25 marzec 2007 17:52:18
HAH Szeroki uśmiech chłopaki tak strzelali bramki że dwóch nie zdążyłem zauważyć Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechhahahahaha oby tak dalej NAPRZÓD WISŁOKO!!! z Motorem stawiam na remisZ przymrużeniem oka
87
KopermaN dnia 25 marzec 2007 17:55:14
Mecz dobry Fajne Szkoda że w drugiej połówce nic nie wpadło bo okazje byłyUśmiech
111
Seba dnia 25 marzec 2007 19:38:49
Zarychta - Murdza Konrad Król Kleindszmit - Kalita Michal Wolański Pęgiel Barycza - Królikowski Mateusz Wolański Wchodzili Mądro D.Kantor Kubisztal Mariusz Wolański
32
bzd dnia 25 marzec 2007 19:42:31
Ładny mecz, ładny wynik, sporo kibiców, fajna atmosfera. Ogólnie po prostu udana inauguracja!
Busko słabiutkie to fakt, ale kogo to obchodzi? Strzelilismy 6 bramek, zdobylismy 3 punkty. Na tym polega piłka nożna, a kłopoty naszych rywali to nie nasz problem.
9
mlodziutki dnia 25 marzec 2007 19:50:48
Kazdy się tu zachwyca, a tak kolorowo to nie bylo. Z przymrużeniem oka
Młyn nie najliczniejszy, młodzi ludzie stojący na małej trybunie zamiast pośpiewać pobawić się a co najważniejsze wesprzeć kopaczy mają typowo piknikowe zadatki...
WSZYSCY DO LUBLINA!!
103
Lazarek dnia 25 marzec 2007 19:52:47
ładny mecz w pierwszej połowie w drugiej Wisłoka byal strasznie nieskuteczna ale to było wywołane chyba tym iż Mirek dał pograć zawodnikom którzy będą chyba rezerwowymi z rondzie wiosennej.Chociaż mnie osobiscie zdziwił tak szybki powrót Darka Kantora na boisko mam nadzieje ,iż nie za szybko i nie odbije sie to na Jego zdrowiu!!! Pozdrawiam
572
adiksw dnia 25 marzec 2007 20:02:23
Ale bramki poleciałyUśmiech Kto nie był na meczu niech załujeSzeroki uśmiech
305
Takiti dnia 25 marzec 2007 20:12:28
do mlodziutki: człowieku co ci sie nie podobaZłość jak na pierwszy mecz sezonu było świetnie duzo bramek i dużo kibiców!!! bo chyba nikt nie powie ze było mało ( ską wiesz że młodzi ludzie stali na małej trybunie? sam sobie odpowiedzZłość
12
WoJu dnia 25 marzec 2007 20:15:04
fajnie 6:0 ale zkim z junioramiZ przymrużeniem oka za tydzien sie okaze naprawde w jakiej formie naprawde jest Wisłoka. Jak na tyle ludzi na stadionie mlyn malo liczny do zobaczenia w soboteZ przymrużeniem oka
9
mlodziutki dnia 25 marzec 2007 20:52:01
Takiti, jeśli masz jakieś aluzje co do mnie to pisz na PW.
Swoje wiem, a od czego jest przerwa w meczu? heh, drugą sprawą jest że na tyle ludzi to ten młyn mógłby być o setkę większy.
KoWaL1989 dnia 25 marzec 2007 21:24:10
Piękny meczyk Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech a wynik jeszcze lepszy Pokazuje język
Misza dnia 26 marzec 2007 00:08:45
Mecz ten byl świetny Uśmiech , wynik rewelacyny, pierny poczatek rundy. Pozdro dla żaboli. Uśmiech Uśmiech
332
gornik dnia 26 marzec 2007 06:55:42
wynik cieszy przecież w tamtej rundzie było 1 - 4 dla aKS a teraz
6-0 Uśmiech kiedy będą fotki ???Szeroki uśmiech
332
gornik dnia 26 marzec 2007 06:59:16
i jeszcze jedno pan MIREK chyba dlatego w drugiej połowie nie było tak dobrze poco się męczyć jak się wygrywa 6-0 lepiej trenować na motor bo to trudniejszy przeciwnik ale WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY motor pokonamy GÓRNIKA POZDRAWIAMY Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech
111
Seba dnia 26 marzec 2007 17:36:44
Wie ktoś dlaczego w pierwszym składzie bronił Zarychta a nie Dydo - forma sportowa czy co??Według mnie 2 bramki zdobył nie Krzysztof Królikowski tylko Mateusz Wolański.Według mnie najlepszym piłkarzem Mirosław Kalita może niebył to jego jakis wyjatkowy mecz ale dopiero po jego zejsciu bylo widac jaka jest różnica zreszta widac do przerwy 6 po przerwie juz nic - oczywiscie byly pozycje (wiadomo z takim przeciwnikiem zawsze beda)ale bylo duzo chaosu w srodku poloa.W tamtej rundzie w kazdym meczu tracilismy bramke a w tej juz w 1 kolejce nieSzeroki uśmiech;dJak oceniacie Murdze i Pęgiela??Mysle ze w Lublinie kazdy inny wynik niz nasza porazka bedzie duza niespodzianka pozdroUśmiech